Blog

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri ve Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri ve Şirketi

Yoğun çalışma şartlarının ağır bastığı, günlük meşgalelerin eskisinden daha uzun zaman aldığı, hanımların çocuklarına daha fazla zaman ayırmak istediği kısaca insanların günlük işlerinden daha çok ailelerine, eğitimlerine zaman ayırmak istediği günümüzde temizlik işinizi yüklenmeye, sizi bu ağır sorumluluktan kurtarmaya hazırız.

İddialıyız! Bunun sebebi elbette ki kendimize ve ekibimize olan güvenimiz fakat bundan daha önemli olan bir nokta var ki; bu da yaptığımız iş karşılığında müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu görüşlerdir. Uzman ekibimizin kaliteli ekipmanlarımızla buluşması ve neticesinde alınan olumlu sonuçlar bizleri daha iyi hizmet sunma yolunda emin adımlar ile ilerletmektedir.

Önceliğimiz her daim müşteri memnuniyetidir.

Beylikdüzü Ev Temizliği
Günümüzde çalışan hanımların sayısının fazlalığı, eğitim öğretim sebebi ile annelerin çocuklarına daha fazla zaman ayırma isteği sebebiyle ev temizlik şirketleri çok fazla tercih edilmekte ve rağbet görmektedir. Sektördeki bu eksikliği fark etmemiz üzerine girişimde bulunduğumuz bu iş için kendimize olan güvenimizi sizlere de yansıtmak için açmış olduğumuz bu iş kolunda gözünüz gibi baktığınız evlerinizi gözümüzden sakınarak temizliyoruz.

Ev temizliğinde karşılaşılan genel sorunların önüne geçiyoruz!

Amatör olmayan ekibimiz, titizlikle yürütülen çalışmalarımız, kaliteli materyallerimiz ile kendi evimize gösterdiğimiz titizliği ayağınıza getiriyoruz.

Genel Temizlik
Genel temizlik hizmeti kapsamında; toz alma, zemin yıkama, mutfak dolabı (iç ve dış) silinmesi, kapı (iç – dış) silinmesi yer almaktadır. Evinize gelen ekip arkadaşlarımız yukarıda bahsedilen tüm hizmetleri titiz bir şekilde gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadırlar.

Detaylı Temizlik
Detaylı temizlik hizmeti kapsamında; pencerelerin çerçeveleri ile birlikte silinmesi, kapıların her iki tarafının da silinmesi, zemin tozdan ve kirden arındırılması, zeminin temizlik sıvıları ile yıkanması ve kurulanması, mutfak dolaplarının iç ve dış temizliğinin detaylı bir şekilde yapılması, banyo dolaplarının tozlarının alınması ve temizlenmesi ve ev duvarlarının silinmesi yer almaktadır. Vermiş olduğumuz detaylı hizmet kapsamında yer alan bu alanlar ile evinizin her köşesi hijyene kavuşacaktır.

Boş Daire Temizliği
Taşınıyor musunuz? Yeni bir eve mi çıkıyorsunuz? Boş evi temizlemek zor mu geliyor? Tüm bu sorunlarınıza çözüm üretmek için buradayız!

Eşyasız dairelere verdiğimiz Boş Daire Temizliği kapsamında zemin yıkaması (zeminin uygun olduğu koşullar gözetilerek), mutfak dolaplarının detaylı temizliği, banyo dolaplarının detaylı temizliği, duş, küvet, tuvalet temizliği ve bu alanların hijyenlerinin sağlanarak bakterilerden arındırılması, pencerelerin iç ve dış temizliği, pencerelerin çerçeve temizliği, camların parlatılması yer almaktadır.

Zorlu bir temizlik alanı olan bu işlerin yükünden sizi kurtaracak olan alanında uzman ekibimiz bir telefon uzağınızda!

İnşaat Sonrası Temizlik
Temizlik alanlarından neredeyse en zoru olan İnşaat Sonrası Temizlik çok büyük emek istemektedir. Sadece emeğin yeterli olmadığı bu temizlik alanında tecrübe, ekip ve kullanılan malzemenin yeterliliği de bir o kadar önemlidir. En ağır temizlik türü olarak adlandırılan bu temizlik yapılırken öncelikle evin içindeki kaba atıkları toplayarak çöpe atıyoruz ardından evin zemininde kalan tozları arındırıyoruz. Vakumlu makineler ile evin her köşesinde yer alan toz ve benzeri kirler süpürülerek temizlenir. Süpürme işleminin bitirilmesi sonrasında dolapların iç ve dış temizliği detaylı olarak yapılır. Bunun akabinde kapı ve pencere temizliğine geçilir. Kapı ve pencerelerin üzerinde yer alan bant, beton gibi maddeler titiz bir şekilde çıkarıldıktan sonra iç ve dış temizlik detaylı olarak yapılır. Fayansların hakim olduğu yüzeylerde yer alan kaba kirler kazınır ve kazıma işlemi sonrasında zemin ve duvarlar temizlik sıvısı ile yıkanarak parlatılır.

Beylikdüzü Ofis Temizliği
Çalışan insanlar için en önemli mekan elbette ki çalıştıkları yerdir. Günlerini ofislerinde geçirir, saatlerce kapalı alanda kalır, zaman zaman toza ve havasızlığa mağdur kalırlar. Bu sebeple bulunulan ortamın temiz olmasını isterler ki bu en büyük haklarından biridir. Beylikdüzü Temizlik Şirketleri bu alanda da yanınızda! Alanında uzman ekibimiz ofislerinize sizin yapacağınız günlük, haftalık ya da aylık programlama ile gelir ve ofisinizin her köşesini hiçbir eşyaya zarar vermeden temizleyerek alanı size teslim eder. Zemin temizliği, kapı, pencere ve masa temizliğini içeren bu iş alanı ile Beylikdüzü Temizlik Şirketi hem size hem de ofisinizi ziyaret edenlere pırıl pırıl bir mekan sunar.

Beylikdüzü Villa Temizliği
Villa temizliği yapılırken dikkat edilecek bir çok husus vardır. Dışarıdan bakıldığında ev temizliğini anımsatan fakat içine girildiğinde daha yorucu ve daha fazla emek isteyen bir iş alanı olan villa temizliği için doğru adrestesiniz. Sizler için sunduğumuz bu hizmeti karşılayabilecek ekibimiz ile villanızın her köşesi titizlikle temizlenir, merdivenler ve tırabzanlar parlatılır. Evin her köşesi zeminine uygun maddeler ile temizlenir ve sizlere teslim edilir.

Beylikdüzü Merdiven Temizliği
Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak vermiş bulunduğumuz bu hizmet ile ev ve işyerlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İsterseniz günlük isterseniz haftalık isterseniz aylık olarak hizmetinize geliyor ve merdivenlerinizi en temiz haline getirerek sizlere teslim ediyoruz. Apartmanımızın ve ofislerimizin en önemli alanlarından biri olan merdivenlerinizi temizlerken bakteri arındırıcı temizlik malzemelerini kullanmaya özen gösteriyoruz. Bunu yaparken apartmanınızın ve iş yerinizin daha ilk girişte olumlu bir izlenim bırakması için güzel kokuları kullanıyoruz. Kirli ve temiz su ile iki kere yapılan temizliğimizde sizleri rahatsız etmemek adına kendi materyallerimizi yanımızda getiriyoruz. Bunların yanı sıra bay ya da bayan eleman seçimini sizlere bırakıyoruz.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği
Günümüzde gittikçe yükselen binaların temizliği ne yazık ki hiç de kolay yapılmamaktadır. Gün boyunca rüzgârın her türlü atığı ve mikrobu üzerine taşıdığı binaların dış cephe temizliği uzman ekipler tarafından yapılmalı ve temizlik yapılırken öncelik güvenlik olmalıdır. İş güvenliği kapsamında çalışan ekiplerimiz son teknoloji vinçler ile çalışmaktadır.  En ulaşılmadık yerler ulaşarak temizliği yapılan binalarınız sizlere tertemiz bir şekilde teslim edilmektedir. Kullanılan özel malzemeler ile camlar parlatılmakta ve bakterilerden arındırılmaktadır.

Beylikdüzü Fabrika Temizliği
Kalabalığın, yoğunluğun, üretimin en fazla olduğu yerlerin başında elbette ki fabrikalar gelmektedir. İstihdam edilen kişilerin fazlalığı, ürün taksimi, ürün iletimi, ürünlerin temiz olması, ambalajlarının temiz olması ve daha sayılabilecek onlarca gerekçe ile fabrikaların temiz olması bir tercih ya da lüks değil mecburiyettir. Sağlıklı ortamı sağlamak için öncelikle Beylikdüzü Temizlik Fabrikası personelleri fabrikaya yönlendirilir ve mekan araştırması yapılır. Notlarını alan personelimiz alanında uzman ekibimiz ile birlikte temizlik planı çıkarır. Fabrikanın ilgili birimine sunulur. Bu planlama doğrultusunda ekip arkadaşlarımız fabrikanızı ziyaret ederek gerekli temizliği titiz bir şekilde gerçekleştirir. Ekipmanlarınız ve alanınız size temiz bir şekilde teslim edilir. Beylikdüzü Temizlik Şirketi bunun yanında sizlere gece temizliği imkânı da sunmaktadır.

Beylikdüzü Otel Temizliği
Eğer ki bir otel sahibi ya da yöneticisi iseniz yükünüz oldukça ağır! Günün her saatinde otelinize gelen müşterilerinize en kaliteli hizmeti vermek durumundasınız. Aksi halde hem müşteri kaybedebilir hem de itibarınızı sarsabilirsiniz.

Günümüzde bir otelde aranan en önemli husus hiç şüphesiz temizliktir zira kirli olan bir otelin yemekleri son derece lezzetli olsa da en konforlu yüzme havuzlarına sahip olsa da tercih edilmez. Bu sebeplerle temizliğiniz her daim son derece önemlidir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılması şart olan bu temizlik alanında da sizin yanınızdayız. Otelinizde mevcut bulunan odalarınızı, banyo ve tuvaletleri, merdivenleri son derece iyi şekilde temizleyen ekibimiz kullandığı kaliteli malzemeler ve kokular ile müşteri memnuniyetinizi iki katına çıkaracaktır. Sizler için en iyisini düşünen ekibimiz ile irtibata geçmeniz akabinde ekip arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek layık olduğunuz hizmeti sunacaktır.

Beylikdüzü İş Yeri ve AVM Temizliği
Hijyenini en hızlı şekilde kaybeden buna rağmen gün içinde hepimizin sıklıkla ziyaret ettiği iş yeri ve avm’ler için temizlik en önemli hususlardan biridir. Sık sık temizlenmesi gereken bu yerler şirketimiz tarafından özveri ile temizlenmektedir. Alan ayrımı gözetmeyen çalışma anlayışımız ile zemin, tuvalet, merdiven ve dış cephe temizliği yapmaktayız. Kullandığımız malzemeler, sunduğumuz hijyenik ortam, güzel kokular ile sizi ve ziyaretçilerinizi layık olduğunuz ortama kavuşturuyoruz.

Beylikdüzü Zemin Temizliği
Zemin temizlemek kolay gibi görünse de görüldüğü kadar kolay değildir. Her zemin kendine özgüdür ve buna bağlı malzeme ve temizlik ekipmanı ister. Mermer bir zemine kullandığınız sert bir fırçayı kesinlikle pvc kaplama olan yumuşak bir zemine kullanamazsınız. Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak her alanda yaptığımız zemin temizliği ile hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Yükünüzü yükümüz kabul ederken sizlere memnun kalacağınız garantisini veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir