Blog

Büyükçekmece Temizlik Şirketi – Villa Temizliği

Büyükçekmece Temizlik Şirketi – Villa Temizliği

Villa temizliği siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen zamanlarda başlanıp istenilen zamanlarda teslim ettiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. İnşaat aşaması yeni bitmiş boş villa şeklinde veya  hali hazırda kullanımda olan villar olarak iki ayrı şekilde  kabul edilir. Son derece kaliteli hem insan sağlığı hem de villanızda bulunan mutfak ve yer kaplamalarına zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanılır. Villa temizliği hizmetimiz sırası ile;

Önce  Mutfak temizliği ile başlanır, buharlı makine ıslak kuru vakum ve toz alma aletleri kullanılarak  mutfağınız hijyenik bir hale getirilir, kapı ve duvarların silinmesi, fayans ve  seramik alanların silinmesi  ile işleme devam edilir.

Daha sonrasın da,  Lavabo , banyo temizliğine geçilir.

Öncelikle jakuzi,  kuvvet, klozetleriniz , sağlığa ve zemine uygun  kimyasallar ile temizlenir ovulur ve parlatılır banyo dolap ve materyallerinin iç ve dış temizliği ile devam edilir. Son olarak fayans olan duvarların silimi ile banyo temizliği sonlandırılır.

Bunun sonrasında oda ve salonların temizliği ile devam edilir.

Parke olan mekanlar ıslak vakum makinası ile zarar verilmeden temizlenir. Toz alımından sonra, Pencere doğramaları ve  camlar en cura köşelerine kadar silinir ve temizlenir. Bunun arından  evdeki  eşyaların temizliğine geçilir(lamba, priz, tablo, avize ve raflar) sonrasında  halılar süpürülür ve  istenirse yine firmamız tarafından sağlanan yıkanma işlemine alınır. Sonrasın da  koltuk ve mobilyaların temizliğine geçilir  yine bu aşamada ise dilenirse  yıkama işlemine alınır.

Villa içi genel temizlik bittikten sonra bahçe temizliğine geçilir.

Bu aşamada  bahçede ki yapraklar temizlenir, bahçe seramikleri  ve bahçe mobilyaları silinir.

Sizde villa temizliğinizi tecrübeli ellere bırakmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü villa temizlik şirketlerinde  ve bahçeşehir temizlik şirketlerinde farkını ortaya koyan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen Göktem Temizlik Şirketi, bu hizmet anlayışını Büyükçekmece villa temizliğinde de ortaya koyuyor.   Büyükçekmece temizlik şirketleri arasında  kalite ve tecrübemiz ile villanızın temizliğine talibiz…

i

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir