Blog

Büyükçekmece Temizlik Şirketleri – Boş Daire Temizliği

Büyükçekmece Temizlik Şirketleri – Boş Daire Temizliği

Yeni evinize taşınırken, yeni evinizin her açıdan hazır olması gerekir. Eşyalarınız geldikten sonra yapılması gereken işler daha zor ve külfetli olacaktır. Bu yüzden evinize yerleşmeden önce tadilat işleri halledilmeli, boya işleri sonlandırılmalı ve son olarakta nakliyat işi kadar zor olan temizlik işinin halledilmiş olması gerekmektedir. Zira eşyalarınız geldikten sonra bu iş sizin için oldukça zor  olacaktır. Vaktiniz ve zamanınız  kısıtlıysa bu problemi kısa sürede çözmek için size bir temizlik şirketi ile anlaşmanızı tavsiye ederiz. Göktem Temizlik Şirketi olarak, boş ev temizliğinde izlediğimiz yolu size kısaca anlatacağız…

 

İlk aşamada; kaba bir temizlik yapıp, camlarda, yerlerde, mutfak tezgahlarında geçmiş tadilatlardan kalan boya kalıntısı, çıkarılması zor lekeler var ise ilk iş bunların ortadan kaldırılması ile başlanır..

 

Daha sonra;  Mutfak dolaplarını temizliği  ve ardından pençeler camlarının temizliğine sıra gelir. Bunun ardından yüzey temizleyiciler ile  bütün eviniz boydan boya temizlenir, evinizde tozdan eser kalmaz.

Son olarak; ayrıntılı temizlik işine girilir. Lavoba, klozetlerin temizliği, varsa duvar lekelerinin  duvara uygun, yapısını bozmadan temizlenmesi ile devam edilir. Ve eviniz tamamen dezenfekte edilmiş olarak hazır edilir.

 

Boş ev temizliği her ne kadar kolay bir temizlik gibi görünse de ayrıntılara girildiğinde oldukça zor ve kültfetli bir temizliktir. Sizde yeni evinize pırıl pırıl girmek isterseniz, Büyükçekmece temizlik şirketleri arasında tecrübesi ve personeli ile fark yaratan Göktem Temizlik Şirketini seçmeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir