Göktem Temizlik Hemen Ara

Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği

Yangın ve su baskını temizliği, gibi üzücü olaylar sonrası ev ve iş yerleri temizliği Göktem Temizlik şirketimizin yaptığı temizlik işleri arasındadır. Yangın çıkmış, su başmış veya selden yağmurdan dolayı zarar görmüş Ev ve iş yerlerinin su çekme ve genel temizliği için Göktem Temizlik ile irtibat kurabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz. vidanjör, vakum, su çekme ve kurutma motorlarımız ve tecrübeli personelimizle kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Felaket sonrası temizlikler canı gönülden diliyoruz ki ne sizlerin başına gelsin ne de biz temizliğini yapalım. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak en çok tercih edilen yangın sonrası temizlik hizmeti, gerçekten temizliğin yapılması anlamında en zor hizmetlerden biridir. Yangın sonrasında, is ve kurum temizlik yapılacak yüzeye yapışır. Temizlik makinalarına bile zarar verdiğinden, önce bol su ile arıtıldıktan sonra detay temizliğe başlanır. Yangın sonrası temizlik önceden keşif yapılarak kaç personel çalıştırılması gerektiği ve hangi ekipman, kimyasal kullanılacak tespiti yapılır.

Su baskını temizliğinde, suyun tahliyesi su motoru veya vakum makinası ile suyun tahliyesi yapıldıktan sonra, detay temizliği yapılır.

Göktem Temizlik olarak yangın ve su baskını temizliği konusunda Beylikdüzü, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Hadımköy, Esenyurt, Avcılar bölgelerine hizmet vermektedir.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın