Göktem Temizlik Hemen Ara

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği

Tüketici Kesimin her türlü tüketim ihtiyacını bir tek noktaya toplayabilmenin en akılcı yolu olan AVM ler, hem konum hem de süreklilik arz eden yoğunlukta oldukları için temiz ve mümkün olduğu kadar bakımlı olmak zorundadır. Göktem Temizlik Hizmetleri olarak genel rutin temizlik konusunda uzman kadromuzla büyük alış veriş ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Alışveriş Yaşam Merkezlerinin inşaat ve tadilat sonrası temizlikleri konusunda da faal olarak hizmet vermekteyiz. Bu yaşam alanların yoğun insan sirkülasyonu olduğu için rutin temizliklerde devamlılığın önemi büyüktür. Alanlar geniş olduğu için temizlik makinaları büyük önem taşımaktadır. Temizlik makinaları  konusunda her türlü kiralama ve finansman kaynağı sunduğumuz gibi sözleşme mukabilinde çözümler sunabiliyoruz.

AVM temizlikleri konusunda çalışan personelin özlük haklarının firmamızda sağlanacak şekilde hizmet verilmektedir. Sözleşme karşılığı kaç personel çalıştırılacak ise, ekibin başına şef atanır. Yapılan temizlikler çeklistler ile takip edilerek rapor halinde sunulur.

Alışveriş merkezi temizliği son derece önemli ve özen gerektiren bir iştir. Peki, avm temizliği nasıl yapılır, biliyor musunuz? Avm temizlik hizmetleri sunan firmalar tarafından bu temizlik gerçekleştirilir. Özellikle İstanbul’da avm temizliği yaptırmak son derece talep gören bir hizmettir. Beylikdüzü avm temizlik hizmeti sunan pek çok temizlik şirketi, Avcılar, Başakşehir, Esenyurt gibi pek çok semtte de bu hizmeti sunmaktadır.

Avm temizlik şirketleri tercih ederken güvenilir, profesyonel ve işinde uzman firmalara öncelik verilmesi gerekir. Temizlik şirketleri Esenyurt ve pek çok semtte bulunmaktadır. Detaylı bir araştırmanın ardından hijyenik, güvenilir bir firma bulabilirsiniz. Üstelik bu firmalar var olan avm lerin temizlik hizmetini sağlamanın yanı sıra inşaat sonrası avm temizliği hizmeti de sunmaktadır. Günümüzde alışveriş merkezlerinin sürekli yenilerinin yapıldığını göz önünde bulundurduğumuzda temizlik şirketlerinin bu hizmetinin ne kadar hayati bir önemi olduğunu anlayabiliriz.

Alışveriş Merkezi Temizliği Neden Önemli?

Alışveriş merkezleri, kalabalığın en fazla olduğu alanlardan biridir. Her yaş grubundan insanı avm içinde görebilirsiniz. Üstelik bu alanlar sadece bir alışveriş alanı değil, aynı zamanda yaşam alanıdır da. Çoğu zaman vakit geçirmek için, yemek yemek için, arkadaşlarla toplanmak için, çocuğumuza oyun oynatmak için avm leri tercih ederiz. Oldukça kalabalık olan ve pek çok kişinin sıklıkla vakit geçirdiği avm temizliği son derece önemlidir. Kapalı ve havasız bir ortamda hijyene dikkat edilmezse hastalıklar için uygun bir ortam oluşacaktır.

Çocukların, hatta bebeklerin bile getirildiği alışveriş merkezlerinin temizliği asla ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Özellikle avm tuvaletlerinin hijyenik bir biçimde temizliğinin yapılması gerekiyor. Avm temizlik hizmetleri sunan firmaların bu alışveriş merkezi temizliğinde çalışacak avm temizlik personelinin özlük haklarını sağlaması ve avm temizlik planını, yapılan işlerin kontrolünü denetlemesi son derece önemlidir.

Avm Temizliği Nasıl Yapılır?

Mağazaları gezerken veya alışveriş merkezinin içerisinde vakit geçirirken temizliğinin kimler tarafından ve nasıl yapıldığını düşünmezsiniz. Ancak büyük bir alana sahip olan alışveriş merkezleri rutin bir temizliğe tabii tutulmazsa bir daha gitmek istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Aslında pek çok zaman fark etmeseniz bile pırıl pırıl yerler, temizlik kokan tuvaletler, lekesiz zeminler sizin o alana daha sık gitmenizi sağlıyor.

Alışveriş merkezleri çok büyük ve kalabalık bir yapıya sahip olduğu için varolan düzeni bozmadan, müşterileri rahatsız etmeden temizlik yapmak son derece zordur. İşte tam da bu nedenle avm’lerde temizlik profesyonellik isteyen bir iştir.

Avm temizlik makinalari ve avm temzilik malzemleri ile yapılacak olan işler belirlenir. Temizlik makineleri çoğu zaman temizlik şirketinin kiralaması ya da finansman sağlaması ile çözüme kavuşturulur. Büyük alanların temizliğinde temizlik makinelerinin kullanımı hem gerekli ve önemli olduğu kadar pratiklik ve zamandan tasarruf da sağlamaktadır.

Avm Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Hareketliliğin ve yoğunluğun her an devam ettiği bu alanlarda temizliğin önceden belirlenen bir avm temizlik planı dahilinde yapılması gerekir. Temel önceliklerden biri müşterilere rahatsızlık vermemek ve rutin akışı aksatmamaktır.
  • Avmlerde yemek yerlerinin temizliği en çok dikkat edilmesi gereken alanlar arasındadır. Yemek kalıntılarının ortada bırakılmaması, masaların temiz tutulması müşteriler açısından ve sağlık açısından çok önemlidir.
  • Tuvaletler, aile odaları ve bebek bakım odaları da temizliği konusunda özenli davranılması gereken alanlar arasında yer alıyor. Ortak kullanılan tuvaletlerin hijyenik hale getirilmesi, çöp kutularının boşaltılması gibi işlerin aksatılmaması ve kesinlikle ihmal edilmemesi gerekiyor. Wc temizliğin ihmal edilmesi sağlık açısından pek çok sorunu beraberinde getirebilir. Bununla birlikte tuvaleti temiz olmayan bir alışveriş merkezine kimse bir daha gitmek istemeyecektir.
  • Zeminlerde leke kalmaması genel temiz bir görünüm için önemlidir. Ayrıca zeminin ıslak olmaması da düşme, kayma gibi olumsuz durumların önüne geçmeden etkili olacaktır.
  • Alışveriş merkezi camlarının ve mağaza vitrinlerinin temiz olması, müşterilerin memnuniyetini artırmada ve hijyenik bir görünüm sağlamada mutlaka dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Temizlik alanında pek çok hizmet sunan firmamız avm temizlik hizmetleri de sizlere destek olmaya devam ediyor. Hizmet bölgelerimiz Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar, Mimaroba temizlik şirketleridir. Kaliteli iş, profesyonel ekip ve uygun fiyat politikası ile firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız! Temiz ve yaşanılır alanlar için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Temizlik hizmetleri Esenyurt’ta ve daha pek çok semtte bizden sorulur.

Göktem Temizlik Hizmetleri her türlü yaşam alanları, avm temizliklerinizde size en iyi temizliği en iyi fiyata vermeyi garanti ediyor. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen firmayı tercih edin karlı çıkın.

    Hemen Randevu Alın