Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği

Tüketici Kesimin her türlü tüketim ihtiyacını bir tek noktaya toplayabilmenin en akılcı yolu olan AVM ler, hem konum hem de süreklilik arz eden yoğunlukta oldukları için temiz ve mümkün olduğu kadar bakımlı olmak zorundadır. Göktem Temizlik Hizmetleri olarak genel rutin temizlik konusunda uzman kadromuzla büyük alış veriş ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Alışveriş Yaşam Merkezlerinin inşaat ve tadilat sonrası temizlikleri konusunda da faal olarak hizmet vermekteyiz. Bu yaşam alanların yoğun insan sirkülasyonu olduğu için rutin temizliklerde devamlılığın önemi büyüktür. Alanlar geniş olduğu için temizlik makinaları büyük önem taşımaktadır. Temizlik makinaları  konusunda her türlü kiralama ve finansman kaynağı sunduğumuz gibi sözleşme mukabilinde çözümler sunabiliyoruz.

AVM temizlikleri konusunda çalışan personelin özlük haklarının firmamızda sağlanacak şekilde hizmet verilmektedir. Sözleşme karşılığı kaç personel çalıştırılacak ise, ekibin başına şef atanır. Yapılan temizlikler çeklistler ile takip edilerek rapor halinde sunulur.

Göktem Temizlik Hizmetleri her türlü yaşam alanları, avm temizliklerinizde size en iyi temizliği en iyi fiyata vermeyi garanti ediyor. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen firmayı tercih edin karlı çıkın.

Goktem Temizlik Hemen Ara