Göktem Temizlik Hemen Ara

Avcılar Temizlik

avcılar temizlik

Avcılar ilçesi kalabalık nüfusu ve mimarisi ile iç içe eski bir yerleşim merkezidir. Avcılar temizlik şirketleri arasında yer alan Göktem Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. Avcılar Temizlik Şirketi olarak sunduğumuz hizmetler :

En çok tercih edilen ev temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda yüzlerinizi güldürmeye devam ediyoruz. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde, malzeme ve kimyasalları firmamız karşılamaktadır. Kullandığımız malzeme ve ekipman sanayi tipi profesyonel ekipmanlardır. Tercih edilen ev temizliği hizmetimiz de, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderiyoruz. Avcılar temizlik firması olarak, evinizin temizliğini en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz ifşa etmektedir.  Metrekare sınırlaması olmaksızın, yaşam alanlarınızı detaylı bir şekilde kullanımınıza hazır, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile temizliyoruz. Bölgedeki bir çok fabrika ve iş yeri temizliklerini de periyodik veya inşaat sonrası temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz. Daha detaylı bilgi için  https://goktemtemizlik.com/hizmetlerimiz/ sayfamızı ziyaret edin.

Avcılar temizlik firması olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Göktem Temizlik olarak hizmetlerimizden daha detaylı bilgi almanız için https://goktemtemizlik.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret edin.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın