Göktem Temizlik Hemen Ara

Avcılar Temizlik

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar temizlik şirketi, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde yüksek memnuniyet oranları elde etmektedir. Ev temizliği, ofis temizliği, merdiven ve dış cephe silme gibi alanlar da faaliyet gösterilmektedir. Şirketimiz personelleri, ofis ve daireler de bulunan tüm eşya ve yüzeyleri silip süpürmektedir. Avcılar’da bulunan özel firmaların, depoların ve rezidansların temizliği bünyemiz tarafından sağlanmaktadır.

Ayrıca Avcılar temizlik şirketleri profesyonelliği ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Örneğin göz görülmeyen pencere kenarları, kapı arkaları, prizler ve avize üstlerini bile bez ile silinmektedir. Şirketimiz endüstriyel ekipmanları sayesinde çıkması zor olan lekeler karşısın da olumlu sonuçlar elde etmektedir.

✅ Temizlik Şirketi17 Personel
✅ ÖdemeNakit ve KK
✅ Yorum5123. yorum
Avcılar Temizlik Şirketi Hizmet Tablosu

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar temizlik şirketi profesyonel bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Ofisler, şirketler, villalar ve rezidans daireleri yüzde yüz doğal olan maddeler ile dezenfekte edilmektedir. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler veya site merdivenleri içinde temizlik hizmeti sunmaktadır. Mermer ve ahşap zeminler de bulunan lekeler ev ve ofis sahipleri ciddi anlamda rahatsız etmektedir.

 • Ekiplerimiz ise bu lekeleri buhar makineleri ve endüstriyel ekipmanlar ile çıkarmaktadır.
 • Avcılar temizlik şirketi fayans aralarında yer alan izler, siyah noktalar ve kapı kollarında oluşan lekeler için de etkin çözüm yöntemleri geliştirmektedir.
 • Kısacası ulaşılamayan tüm noktalara temizleme işlemimiz ile pırıl pırıl bir ortam sağlıyoruz.

Avcılar temizlik şirketimiz tarafından temizlenen mekanlarda en ufak bir tozun veya lekenin kalması söz konusu değildir.

Temizlik Şirketleri Avcılar’da

Ekiplerimiz İstanbul bölgesinde Avcılar temizlik hizmetlerine başlamadan önce ortamlar da bulunan tozları süpürmektedir. Halılar, koltuk kumaşları ve parkeler üzerinde yer alan kırıntılar da dikkatli bir şekilde süpürülmektedir. Ardından lekeler belirlenmektedir. Silme ve köpükleme işlemleri sayesinde odanın ter temiz olması sağlanmaktadır. Avcılar temizlik firmaları ekipleri, duvarda asılı olan tabloları, avizeleri, perde kornişlerini ve tavanları silmeyi ihmal etmemektedir.

Ayrıca villa temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik ve dış cephe temizliği hizmetleri profesyonel ekipler tarafından verilmektedir. Cam yüzeyler, aynalar, mutfak ve banyo yüzeyleri ilk günkü parlaklığına geri dönmektedir.

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Firmaları

Avcılar temizlik firmaları, makul ücretler ile çalışma sağlamaktadır. Firmamız ayrıca düzgün bir hizmet ile müşterilerini memnun etmektedir. Gerek mutfak dolaplarının içi gerekse koltuk altları gibi göz ile görülmeyen yerler bile elden geçirilmektedir. Özellikle de tozların su ile direk olarak temas etmesi engellenmektedir.

Silme işlemleri öncesinde tüm yüzeyler süpürülmektedir. Avcılar temizlik firmaları, halı silme, ütü yapma, koltuk yıkama gibi hizmetler de vermektedir. Firmamız sayesinde çalışan bayanların ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere karşılık verilmektedir.

Avcılar temizlik, kurumsal bir hizmet sunmakla beraber müşterilerine özel fiyat indirimleri de gerçekleştirmektedir.

Avcılar Ev Temizliği
Avcılar Ev Temizliği

Avcılar Temizlik Hizmet Türleri

Avcılar temizlik, müşterilerinin adreslerine ekip yönlendirmektedir. Bu sayede fiyat noktasında net bilgiler verilmektedir. Çok katlı binalar, ofis ve evler uygun fiyatlar ile temizlenmektedir. Ayrıca sürekli hizmet almak isteyen ev sahipleri veya şirket sahiplerine özel yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır. İstanbul Avcılar temizlik firmaları sisteminden yararlanmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 1. Ev Temizliği
 2. Villa Temizliği
 3. Ofis Temizliği
 4. Dış Cephe Cam Temizliği
 5. Koltuk Yıkama
 6. İnşaat Sonrası Temizlik

1. Avcılar Ev Temizliği

Avcılar ev temizliği firmamız, çalışan bayanlar için avantajlı teklifler sunmaktadır. Tüm daireler özenle süpürülmekte, silinmekte ve durulanmaktadır. Ayrıca parke yüzeyler, mobilyalar ve fayans yüzeyler ilk günkü gibi ışıl ışıl olmaktadır. Ev temizliği işlemleri, yorucu ve zaman alıcı bir işlemdir. Bu nedenle de bayanlar çoğu kes üstün körü temizlik yapmaktadır. Ancak dip durup temizlenmeyen ortamlar da oluşan bakteriler insan sağlığını olumsuz etkilemektedir.

 • Kapı kenarları
 • Priz kenarları
 • Tavan araları
 • Kumaş yüzeyler
 • Banyo ve lavabolar

Avcılar ev temizliği hizmeti sağlayan ekibimiz tüm oda ve yüzeyleri profesyonel bir şekilde bezden geçirmektedir.

2. Avcılar Villa Temizliği

Avcılar villa temizliği şirketi müşterilerine özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Talep edilen tutarlar piyasanın altındadır. 3+1, 4+1 gibi villalar, çok odalı dubleks villa yapıları için ek yüzde 15’lik bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca ucuz temizlik hizmeti veren bir takım firmalar gibi üstün körü toz alma veya özensiz silme gibi işlemler uygulanmamaktadır. Profesyonel bir şekilde temizlenen daireler uzman ekiplerimiz tarafından son bir kontrolden geçirilmektedir.

3. Avcılar Ofis Temizliği

Avcılar ofis temizliği personellerimiz sorunsuz bir hizmete önem vermektedir. Müşterilerimiz genel olarak evini temizlemek için tercih ettiği firmalardan yana şikayetlerini dile getirmektedir. Örneğin yüzeyler de kullanılan kimyasal ürünler yüzünden parkeler de ve mermerlerde matlık oluşmaktadır. Firmamız ise yüzde yüz doğal şampuanlar tercih ederek böyle sorunların yaşanmasını engellemektedir. Avcılar ofis temizliği ekibimiz, kumaşları, mobilyaları ve beyaz eşyaları da dikkatli bir şekilde silmektedir.

4. Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

Göktem temizlik firması İstanbul Avcılar’da dış cephe cam temizliği hizmetine 2001 yılından bu yana devam etmektedir. Çok katlı binalarda dış cephe camlarına müdahale etmek imkansızdır. Firmamız Avcılar dış cephe cam temizliği sektöründe, deneyimli personelleri ile çalışma sağlamaktadır. Cam temizliğinde vinç araçlarımız ile 80 metre yüksekliğe kadar tüm ofis ve şirketlerinizin dış cephe cam temizliği hizmetini yerine getiriyoruz. Web sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

5. Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar koltuk yıkama ihtiyaçlarınızda 7/24 cep numaralarımız üzerinden ulaşım sağlayabilir, iletişime geçebilirsiniz. Koltuk yıkama sektöründe yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve deneyim ile tüm koltuk, sandalye, ve yataklarınızı itina ile temizliyoruz. Tüm leke ve kirlere karşı %100 çıkarma garantisi sağlıyoruz. Aynı gün kuruma ve temiz bir koltuk takımının olması kim istemez? O halde Avcılar koltuk yıkama firmamız ile hemen iletişime geçip, randevu oluşturabilirsiniz.

Avcılar temizlik şirketi olarak, aynı gün içerisinde tüm ofis, ev, inşaat, dış cephe cam temizliği ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile 7/24 sizlerden çağrı beklemekteyiz.

6. Avcılar İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat temizlikleri oldukça zor ve mesai isteyen işlerdir. Avcılar inşaat sonrası temizlik ekibimiz ile aynı gün içerisinde tüm kat ve merdiven aralarının temizliğini sağlıyoruz. Firmamız inşaat sonrası temizlik malzemeleri ve ekipmanları ile profesyonel bir hizmet sunar.

Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından Avcılar inşaat sonrası temizlik hizmetini talep etmeniz durumunda ekibimiz aynı gün içerisinde inşaatınızın temizliğine başlar, ve pırıl pırıl düzenli bir şekilde sizlere teslim etmektedir.

Avcılar Temizlik Fiyatları 2023

Ev hanımlarının bile zamanı olmasına rağmen temizlik noktasında ciddi vakit kaybı yaşanmaktadır. Piyasa da satılan ürünlerin fiyatları da göz önünde bulundurulduğu zaman söz konusu Avcılar temizlik fiyatları bir hayli yükselmektedir. Ayrıca dip duruk silme ve süpürme yapmak isteyen çalışan bayanlar ise yeteri düzeyde zamanı bir türlü bulamamaktadır.

Avcılar temizlik şirketleri sayesinde hem ev hanımlarının hem de çalışan bayanların tüm beklentileri karşılanmaktadır. Ayrıca şirketimiz çok ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Avcılar temizlik fiyatları ortamdan ortama göre değişkenlik göstermektedir. Net ücret bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Temizlik Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Avcılar bölgesinde temizlik hizmeti sağlayan firmamız Avcılar ilçesinin 10 mahalle ve semtlerinde 7/24 hizmet sağlamaktadır. Hizmet bölgelerimizi şu şekilde sıraladık;

Yeşilkent Mah.Cihangir Mah.Tahtakale Mah.Mustafa Kemalpaşa Mah.
Denizköşkler Mah.Gümüşpala Mah.Merkez Mah.Ambarlı Mah.
Firuzköy Mah.Üniversite Mah.Avcılar Mah.
Avcılar temizlik şirketi – Hizmet bölgeleri

Avcılar Ucuz Temizlik Şirketleri

Avcılar ucuz temizlik şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışma sağlamaktadır. Ayrıca en uygun ücretler karşılığında temizlik hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Peki temizlik fiyatları nasıl belirleniyor? evlerin büyüklüğüne, hizmet içeriğine ve hizmet süresine göre değişkenlik göstermektedir. Büyükçekmece ev temizliği firmamız ise müşterilerinin adreslerine inceleme ekibi yönlendirmektedir.

 • Tüm yüzey alanları ve eşyalar incelendikten sonra fiyat bilgisi sunulmaktadır.
 • Firmamız 1+1 gibi küçük daireler için yüzde 15’lik bir indirim yapmaktadır.
 • Kesinlikle iş ortasın da ekstra bir para talebinde bulunulmamaktadır.
 • Avcılar temizlik şirketimiz ile görüşerek sizde kaliteli bir temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden Takip Etmek İster misiniz?

Büyükçekmece Temizlik Şirketi yazımızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

  Call Now ButtonHemen Randevu Alın