Göktem Temizlik Hemen Ara

Bahçeşehir Temizlik

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir temizlik şirketi, 2004 yılında çalışma hayatına başlamıştır. Bahçeşehir semti son zamanlarda yapı ve mimari anlamda müstakil villa kentler olsun, site ve konutların yükseldiği nezih semtlerden biri olmuştur. Yeni konutlara talep de yüksek olunca ister istemez Bahçeşehir’in nüfusu artış göstermektedir.

Durum da böyle olunca konutların ve yaşam alanların temizliği konusunda temizlik şirketleri ön plana çıkıyor. Bahçeşehir de çoğunlukta olan bir villa satın aldığınızı düşünün. Geniş yaşam alanlarına sahip mekanların bir ekip çalışması olmadan temizliğin yapılması zordur. Firmamız Bahçeşehir bölgesinde müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. 

✅ Temizlik Şirketi13 Personel
✅ ÖdemeNakit ve KK
✅ Yorum2210. yorum
Bahçeşehir Temizlik Şirketi Hizmet Tablosu

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir temizlik şirketi olarak 7/24 hizmetlerimize devam etmektedir. Firmamız temizlik sırasında gerekli tüm malzeme ve ekipmanları ile işe başlar. Bu ekipmanların ve kimyasalların tamamını bizler ekibimiz ile beraberinde getiriyoruz. Bahçeşehir temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız kişilere ve firmalara en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Bahçeşehir Temizlik hizmetlerinden dilediğiniz zaman destek alarak istediğiniz mekanların temizliğini en uygun fiyata en iyi hizmeti satın alabilirsiniz.

 • Gerekli tüm temizlik malzemeleri ve ekipmanları tarafımızca getirilmektedir.
 • İstanbul Bahçeşehir bölgesinde yılların deneyimi ve tecrübesi ile temizlik hizmetleri sağlamaktayız.
Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Göktem temizlik şirketi yeni sahip olduğunuz inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev, villa, iş yeri temizliklerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Firması

Bahçeşehir temizlik firması, Göktem Temizlik her alanda temizlik hizmeti vermektedir. Eğer evinizin, iş yeri, ofisinizin  işinin ehli profesyonel bir personel ile temizlenmesini istiyorsanız hemen tel: 02128533388 numaralı telefondan randevunuzu alabilirsiniz.

Firmamız %100 temizlik alanında müşteri memnuniyeti kapsamında çalışma sağlamaktadır. Ayrıca en uygun fiyatlara, en iyi temizlik hizmetleri ile İstanbul Bahçeşehir bölgesinde tercih edilen bir temizlik firmasıdır.

Temizlik Şirketi Bahçeşehir

Bahçeşehir temizlik hizmetleri, Evini, işyerini ve ofisini kısacası temizlik hizmetleri almak isteyen müşterilerimiz, temizlik şirketleri hakkında bilgi ve fiyat araştırmaları yapmaktadır. Araştırmalar sırasında ise fiyatlar ön planda tutulmaktadır. Bahçeşehir temizlik hizmeti ve diğer temizlik hizmetlerimiz de verilen tüm hizmet türleri makul ücretler karşılığında müşterilerimize yansıtılmaktadır.

İstanbul Bahçeşehir’de bulunan tüm semt ve sokakları 1 iş günü içerisin de ekip yönlendirilmektedir.

Bahçeşehir Temizlik Hizmet Türleri

Bahçeşehir bölgesinde ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, ve dış cephe cam temizliği hizmeti sağlayan firmamız, müşterilerine özel indirimler yapmaktadır. Ayrıca Avrupa yakasının en uygun hizmeti bünyemiz tarafından sunulmaktadır. Bahçeşehir temizlik hizmet türlerimizi aşağıdaki içeriğimizde paylaştık, ihtiyaçlarınız doğrultusunda direkt firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Ev Temizliği
 • Villa Temizliği
 • Ofis Temizliği
 • Dış Cephe Cam Temizliği
 • Koltuk Yıkama
 • İnşaat Sonrası Temizlik
Bahçeşehir Ev Temizliği
Bahçeşehir Ev Temizliği

1. Bahçeşehir Ev Temizliği

Bahçeşehir ev temizliği şirketi olarak, müşterilerimizin en çok talebinde bulunduğu ev temizliği, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderilir. Personelimizin ulaşımı şirketimize ait servis aracı ile sağlanmaktadır. Bahçeşehir ev temizliğinde personelimizin çalışma saatleri 09.00 / 17.00 arasındadır.

Ev temizliğinde size yardımcı olacak personelimiz, memnuniyetinizi ön planda tutmakla beraber, en iyi hizmeti vermeye gayret edecektir. Personellerimizi her daim temizlik konusunda eğitimler vermekteyiz. Evinizin güvenliğini her daim önemsemekte olup, bu konuda çalıştırdığımız personelleri bu konuda son derece seçici davranmaktayız.

2. Bahçeşehir Villa Temizliği

Bahçeşehir villa temizliği, uzmanlık isteyen temizlik hizmetidir. Villanızın ulaşılamayan cam ve doğramalarınızı profesyonel camcı elemanlarımız ile temizliğini sağlamaktayız. Ayrıca havuz temizliği, otopark temizliği, bahçe temizliği, mermer cilalama gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Bahçeşehir villa temizliğinde, yaşam alanlarınızın tamamını oturulacak seviyede temizlemekte olup, sizlere villanızın keyfini sürme keyfini yaşatıyoruz.

 • Villanızın metrekare sınırlaması olmaksızın, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile mükemmel temizliği sizlere sunuyoruz.
 • Villa temizliklerinde ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanıp, en doğru temizlik hizmetini en uygun fiyatlara alabilmeniz için hemen iletişime geçin.
 • Göktem Temizlik, bölgenin en tecrübeli, müşteri memnuniyetini önemseyen Bahçeşehir temizlik şirketidir.

3. Bahçeşehir Ofis Temizliği

Ofis temizliği konusunda da uzman olan ekiplerimiz, ofis ve işyerlerinizin temizliğini günlük, aylık ve periyodik yaparak pırıl pırıl çalışma ortamları sunmaktayız. Bahçeşehir ofis temizliğinde malzemeli ve malzemesiz olarak mekanınızın büyüklüğüne göre ekip sayısını belirliyoruz.

Ofisinizin temizliği, sağlığınız açısından olsun müşterilerinize karşı prestijiniz açısından olsun çok önemlidir. Sizde Bahçeşehir ofis temizliği hizmeti sağlayan şirketimiz ile iletişime geçip, çalışma alanlarınızın pırıl pırıl olmasını sağlayın. Ekonomik fiyatlarımızdan faydalanın.

4. Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği hizmetinde; binalarınızın cam kaplama, kompozit, alikobant temizliğini teleskop, vinç, sepetli vinç, platform yardımı ile profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Bahçeşehir dış cephe temizliğinde çalışan ekibimiz, tamamen iş güvenliği konusunda eğitilmiş uzman kişilerdir. Binalarınızın dış cephe temizliğinde, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bahçeşehir dış cephe cam temizliklerinizi periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu periyodik temizlik binanızın hem temiz prestijli görünmesini hem de oksit, pas, kir oluşmasını engelleyerek bina bakımını sağlamış olacaksınız.

5. Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda, uzman ekibimiz koltuk, yatak, sandalye, berjer, çek yat yıkama konusunda tecrübelidir. Yıkama işlemi sanayi tipi makinalar ile yapılmakda olup, yıkama işlemi bitirildiğinde yüzey çok ıslak bırakılmamaktadır. Bahçeşehir koltuk yıkamada farklıyız, verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla alacaksınız.

 • Koltuk yıkama hizmetlerimizde %100 leke çıkarma garantisi veriyoruz.
 • Koltuk, yatak, sandalye ve çekyatlarda oluşan sarı lekelere karşı bitkisel şampuanlar kullanmaktayız.
 • Koltuklarınızın ilk günkü parlaklığı ve temizliğine kavuşturuyoruz.

6. Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik

Yaşam alanlarınızın, ofislerinizin, işyerlerinizin, villalarınızın inşaat sonrası temizliklerini profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile pırıl pırıl yapmaktayız. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik hizmetimizde, kullanacağımız elektrikli süpürge, vakum makinesi, buhar makinesi, zemin temizleme makinesi, merdiven, uzatma aparatları, temizlik kimyasalları ve diğer temizlik ekipmanlarımızı beraberimizde getirmekteyiz. Temizlikte kullanılacak ekipman önemli olup, temizliğin önemli bir parçasıdır.

Yeni satın aldığınız ev, işyeri, villanızın ilk temizliğini bir defa yaptıracağınızdan dolayı, pişmanlık yaşamamanız için doğru temizlik şirketi tercih etmelisiniz. Bahçeşehir temizlik, en doğru tercihiniz olacaktır. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

Evinizin, ofisinizin veya temizliğini istediğiniz tüm alanların pırıl pırıl olmasını istiyorsanız Bahçeşehir temizlik şirketimiz ile iletişime geçebilir, fiyat tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi
Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir Temizlik Fiyatları 2023

Bahçeşehir temizlik fiyatları ortamın büyüklüğüne, evlerin oda sayısına ve hizmet şekline göre değişkenlik göstermektedir. Ücretlerin doğru bir şekilde belirlenmesi için istenilen tüm adreslere ekip yönlendirilmektedir. Firmamız ücretleri belirlerken müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurmaktadır.

Ayrıca Bahçeşehir ucuz temizlik firmaları anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de ev ve ofisler dip durup dezenfekte edilmektedir. Halılar, parkeler ve avizeler bile en çift sefer olmak üzere silinmektedir. Tüm bu işlemler tek fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bahçeşehir temizlik fiyatları üzerinden net yüzde 25’e varan indirimler yapılmaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Hizmeti Bölgeleri

İstanbul Bahçeşehir bölgesinde temizlik hizmeti sağlayan firmamız Bahçeşehir ilçesinin 11 mahalle ve semtlerinde 7/24 hizmet sağlamaktadır. Hizmet bölgelerimizi şu şekilde sıraladık;

Kayabaşı Mah.Başak Mah.Başakşehir Mah.Güvercintepe Mah.
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.Şahintepe Mah.Bahçeşehir 1. Kısım Mah.Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.Şamlar Mah.İkitelli Osb Mah.Bahçeşehir Mah.
İstanbul Bahçeşehir Temizlik Şirketi Hizmet Bölgelerimiz

Bahçeşehir Ucuz Temizlik Şirketi

Bahçeşehir temizlik şirketleri tercihin de dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Piyasanın çok çok altında hizmet veren firmalar, güven noktasında sorunlar yaşatmaktadır. Ayrıca bu tür firmaların hizmet kalitesi de düşüktür. Bahçeşehir Temizlik firmamız ise fiyat noktasında müşterilerine yardımcı olmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler için yüzde 25’a varan indirimler yapılmaktadır.

Bahçeşehir ucuz temizlik firmaları yüzey alanları geniş olan ofis ve şirketler için de çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Talep edilen tutarlar içerisin cam silme, halı silme, süpürme ve durulama gibi işlemler de yer almaktadır.

Sosyal Medya Üzerinden Takip Etmek İster misiniz?

  Call Now ButtonHemen Randevu Alın