Göktem Temizlik Hemen Ara

Bahçeşehir Temizlik

bahçeşehir temizlik

Bahçeşehir temizlik şirketi olarak en çok tercih edilen hizmetlerimizin başlıcaları;

Bahçeşehir semti son zamanlarda yapı ve mimari anlamda müstakil villa kentler olsun, site ve konutların yükseldiği nezih semtlerden biri olmuştur. Yeni konutlara talep de yüksek olunca ister istemez Bahçeşehir’ in nüfusu artış göstermektedir. Durum da böyle olunca konutların ve yaşam alanların temizliği konusunda temizlik şirketleri ön plana çıkıyor. Bahçeşehir de çoğunlukta olan bir villa satın aldığınızı düşünün. Geniş yaşam alanlarına sahip mekanların bir ekip çalışması olmadan temizliğin yapılması zordur. İşte tam  bu sırada Göktem Temizlik olarak sizlere profesyonel temizlik anlamında, inşaat sonrası veya tadilat sonrası temizliğinde boş daire veya villa temizliklerinde, iş yeri, ofis temizliklerinizde sizlerin memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeye her zaman hazırız.  Ayrıca temizliklerinizde çeşitli ekipmanlardan da faydalanılması gerekiyor. Bu ekipmanların ve kimyasalların tamamını bizler ekibimiz ile beraberinde getiriyoruz.  Bahçeşehir temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız kişilere ve firmalara en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Göktem Temizlik Hizmetlerinden dilediğiniz zaman destek alarak istediğiniz mekanların temizliğini en uygun fiyata en iyi hizmeti satın alabilirsiniz. Temizliğin merkezi https://goktemtemizlik.com/ sayfamızı her daim güncel temizlik bilgileriyle ziyaret edebilirsiniz.

Göktem temizlik şirketi yeni sahip olduğunuz inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev, villa, iş yeri temizliklerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Boş ev temizliklerinde tüm temizlik malzeme ve ekipmanlarını firmamız temin etmektedir. Yeni evinizin temizliğinde, en iyi hizmeti en uygun fiyata alarak evinizin keyfini çıkarın.

Bahçeşehir temizlik şirketi olarak, müşterilerimizin en çok talebinde bulunduğu ev temizliği, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderilir.  Personelimizin ulaşımı şirketimize ait servis aracı ile sağlanmaktadır. Gündelik ev temizliğinde personelimizin çalışma saatleri 09.00 / 17.00 arasındadır. Ev temizliğinde size yardımcı olacak personelimiz, memnuniyetinizi ön planda tutmakla beraber, en iyi hizmeti vermeye gayret edecektir. Personellerimizi her daim temizlik konusunda eğitimler vermekteyiz. Evinizin güvenliğini her daim önemsemekte olup, bu konuda çalıştırdığımız personelleri bu konuda son derece seçici davranmaktayız.

Evinizin temizliği sizin ihtiyacınız doğrultusunda, en mükemmel şekilde temizlenir. Ev temizliği konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız https://goktemtemizlik.com/hizmetlerimiz/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ofis temizliği konusunda da uzman olan ekiplerimiz, ofis ve işyerlerinizin temizliğini günlük, aylık ve periyodik yaparak pırıl pırıl çalışma ortamları sunmaktayız. Ofis temizliğinde malzemeli ve malzemesiz olarak mekanınızın büyüklüğüne göre ekip sayısını belirliyoruz.

Koltuk yıkama konusunda, uzman ekibimiz koltuk, yatak, sandalye, berjer, çek yat yıkama konusunda tecrübelidir. Yıkama işlemi sanayi tipi makinalar ile yapılmakda olup, yıkama işlemi bitirildiğinde yüzey çok ıslak bırakılmamaktadır. Koltuk yıkamada farklıyız, verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla alacaksınız.

Dış cephe cam temizliği hizmetinde; binalarınızın cam kaplama, kompozit, alikobant temizliğini teleskop, vinç, sepetli vinç, platform yardımı ile profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Dış cephe temizliğinde çalışan ekibimiz, tamamen iş güvenliği konusunda eğitilmiş uzman kişilerdir. Binalarınızın dış cephe temizliğinde, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Göktem Temizlik olarak dış cephe cam temizliklerinizi periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu periyodik temizlik binanızın hem temiz prestijli görünmesini hemde oksit, pas, kir oluşmasını engelleyerek bina bakımını sağlamış olacaksınız.

Bahçeşehir temizlik firması olan Göktem Temizlik Hizmetleri her alanda temizlik hizmeti vermektedir. Eğer evinizin, iş yeri, ofisinizin  işinin ehli profesyonel bir personel ile temizlenmesini istiyorsanız hemen tel: 02128533388 numaralı telefondan randevunuzu alabilirsiniz. Ev temizliği konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız https://goktemtemizlik.com/ev-temizligi/ sayfamızı ziyaret edin.