Göktem Temizlik Hemen Ara

Büyükçekmece Temizlik Şirketi – Göktem Temizlik

Büyükçekmece Ev Temizliği,  denildiği zaman aklınıza gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz. Göktem Temizlik olarak evlerinize geldiğimiz zaman en ince ayrıntıya kadar detaylı bir temizlik yapıyoruz. Firmamızda çalışan elemanlarımız sizin isteğiniz doğrultusunda derin detay dediğimiz sistemi uyguluyor.Ev temizliği özen ve zaman isteyen bir işlemdir. Hele bir de çalışıyorsanız ,kendi başına yapacağınız temizlik üstünkörü olmaktan öteye gidemeyecektir. Bu yüzden Büyükçekmece Temizlik Şirketi olarak biz devreye giriyoruz.

Merak etmeyin GÖKTEM varsa temizlik var.

 

– Firmamız tarafından yol + sigorta masrafları karşılanmaktadır.
– Çalışma saatleri günlük 8 saattir, 09:00 – 17:00 arası çalışılmaktadır. Sizin evinize de yorgun personel gelmemesi için lütfen saat konusunda ısrar etmeyiniz.
– Bu zamana kadar “çalışanınız çok yavaş” diye şikayet almadık. Buna rağmen bütün evin tamamlanma şartı bulunmamaktadır. Evinizi en iyi siz bilirsiniz, personel sayısını siz belirlersiniz.
– Personellerimizin tamamı eğitimli ve güvenilir olmasına rağmen firmamızı ağır yükün altına sokmamak için lütfen ziynet eşyalarınızı görünür alanlarda bırakmayınız.
– Personelin yemeği gün içerisinde 12:00– 13:00 arasında ev sahibi tarafından verilmektedir.
– Kırılabilecek veya nadir eşyalar için önceden hatırlatmada bulunun.
– Ütüleme hizmeti yoktur.
– Periyodik temizliklerde bir aksilik veya bir şikayet olmadığı müddetçe aynı kişiyi göndermeye dikkat ediyoruz.
– Temizlik personellerimizin motivasyonu düşmemesi amacıyla lütfen çalışma esnasında değil de çalışma başında yönlendirmede bulunun, çalışma sonunda ise eksik yerler var ise rotüş yapılmasını talep ediniz.
– Çalışan bayanlar için evde bulunma zorunluluğu olmamakla birlikte bu konuda karşılıklı güven oluşmasına önem vermekteyiz.