Göktem Temizlik Hemen Ara

Büyükçekmece Temizlik

büyükçekmece temizlik

telefon   HEMEN ARAYIN

 

 

Büyükçekmece temizlik şirketi Göktem Temizlik; temizlik hizmetlerinde size en iyi çözümler sunar. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi, hizmet kalitesinden ödün vermemeyi prensip edinmiş olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Büyükçekmece temizlik şirketi Göktem Temizlik olarak müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetler;

Büyükçekmece, deniziyle, tarihsel ve kültürel yapıları ile, havası ile güzel ilçelerimizden biridir. Özellikle yaz aylarında sahil ve denizi ile oldukca kalabalık günler geçiriyor. Bunu yanında düzenlenen festivaller Büyükçekmece ye renk katmaktadır. İnsanın yaşam alanı olarak kabul ettiği her mekan kirlendiğinden temizlik ön plana çıkmaktadır. Burda da temizlik şirketleri ön plana çıkmakta.

Büyükçekmece Ev Temizliği

Büyükçekmece temizlik şirketleri arasında yer alan Göktem Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. En çok tercih edilen ev temizliği hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda yüzlerinizi güldürmeye devam ediyoruz. Tercih edilen ev temizliği hizmetimiz de, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderiyoruz. Büyükçekmece temizlik firması olarak, evinizin temizliğini en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz gerçekleştirmektedir. Yapmanız gereken sadece bizden randevu almak olacaktır.

Rutin ev temizliği  hizmetimizde, personelimiz 09.00 / 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu saat aralığında, zeminlerinizin süpürülüp silinmesi, camlarınızın ve doğramalarınızın içli dışlı silinmesi, mutfak temizliği, dolaplarınızın yüzeysel temizliği, oda kapıları ve sokak kapısının silinmesi, genel toz alımı, banyo ve wc temizliği, balkon temizliği gibi işleriniz personelimiz tarafından yapılır. Daha detaylı temizlik taleplerinizde, evinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel gönderilerek gerçekleştirilir. Ev temizliği konusunda daha detaylı bilgiyi telefon aracılığı ile alabilirsiniz.

Büyükçekmece Villa Temizliği

Villa temizliği konusunda, son derece iddialı olan firmamız, deneyimleri ile müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Metrekare sınırlaması olmaksızın, yaşam alanlarınızı detaylı bir şekilde kullanımınıza hazır, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile temizliyoruz.

Boş villa temizliği ve oturumlu villa temizliklerinde; isteğe bağlı olarak ekiplerimiz malzemeli ve malzemesiz hizmet verebilmektedir. Yaşam alanı büyük olan villalarınızın ön keşifi ücretsiz olarak yapılmakta olup, doğru sayıda personel sayısı ve ekipman tercihi yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgiyi telefon aracalığı ile bizlerden alabilirsiniz.

Büyükçekmece İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Kullanılacak tüm ekipman firmamız tarafından temin edilmektedir. Evinizin veye iş yerinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel gönderilir. İnşaat sonrası kirliliği temizlemek zor iştir. Doğru kimyasallar ile evinizin demirbaşlarına zarar vermeden temizlik yapılır. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda daha detaylı bilgiyi hizmetlerimiz sayfamızdan alabilirsiniz.

Büyükçekmece Ofis Büro İş Yeri Temizliği

Bölgedeki bir çok fabrika, ofis,büro ve iş yeri temizliklerini de periyodik veya inşaat sonrası temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz. Günlük, haftalık, aylık olarak periyodik temizlik hizmetleri vermekteyiz. İş yerinizin temizliği hem prestij açısından hemde insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Personelinizin daha verimli çalışabilmesi  açısından iş yeri ve ofis temizliğini ihmal etmeyiniz.

İş yeri ve ofisinizin temizliğini Göktem Temizliğe bırakın siz işinize odaklanın. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara almanın keyfini yaşayın.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz ile evinizin iş yerinizin koltuklarını güvenle bizlere yıkatabilirsiniz. Koltuk temizliği çok önemli olmakla senede bir sefer koltuklarınızı yıkatmanızı tavsiye ederiz. Gözle görmediğimiz bakteri, mayk ve virüslerin temizliği açısından koltuk temizliği önemlidir.

Koltuk yıkama hizmetimiz tam profesyonel makineler ile çevre dostu şampuan, temizleyiciler ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama tam vakumlama ile yapılmakta olup kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.

Büyükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Büyükçekmece dış cephe cam temizliği hizmetimiz ile binalarınızın dış cephelerini pırıl pırıl yapmaktayız. Binaların dış cephe temizliği hem binanın sağlığı açısından hemde binanın prestiji açısından önemlidir.  Dış cephesi temizlenmeyen binaların camlarında zamanla oksitlenme meydana gelerek dış cephenin ömrünü kısaltabilmektedir. Ayrıca temizliği de bir o kadar zor olmaktadır.

Dış cephe cam temizliği hizmetimiz sepetli vinç, platform, personel yükselticiler ile yapılmaktadır. Personellerimiz iş güvenliği konusunda eğitimli, yükseklik sertifikalarına sahip personellerdir. Dış cephe cam temizliği konusunda ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir, doğru ekipman ile en iyi hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

 

Büyükçekmece semtleri, Mimaroba temizlik şirketi olarak da hizmet vermekteyiz. Mimaroba temizlik firmaları arasında da en seçkin hizmetleri sizlere vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için  https://goktemtemizlik.com/hizmetlerimiz/ sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca Google Benim İşletmem sayfamızdan müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Büyükçekmece temizlik firması olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Göktem Temizlik olarak hizmetlerimizden daha detaylı bilgi almanız için https://goktemtemizlik.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret edin.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın