Göktem Temizlik Hemen Ara

Büyükçekmece Temizlik

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece temizlik şirketi hizmetlerinde size en iyi çözümler sunar. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi, hizmet kalitesinden ödün vermemeyi prensip edinmiş olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

İstanbul Büyükçekmece temizlik şirketimize, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyatlara en iyi temizlik hizmetini sağlarız. Firmamız 2001 yılından bu yana Büyükçekmece bölgesinde temizlik, ev temizliği, dış cephe cam temizliği ve ofis temizliği hizmetleri ile çalışma sağlamaktadır.

✅ Temizlik Şirketi14 Personel
✅ ÖdemeNakit ve KK
✅ Yorum3697. yorum
Büyükçekmece Temizlik Şirketi Hizmet Tablosu

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece temizlik şirketi arasında yer alan Göktem Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Tercih edilen Büyükçekmece temizlik hizmetimizde, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderiyoruz. Büyükçekmece temizlik firması olarak, evinizin temizliğini en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz gerçekleştirmektedir. Yapmanız gereken sadece bizden randevu almak olacaktır.

 • Profesyonel temizlik ürünleri
 • Deneyimli ve uzman personeller
Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketi Büyükçekmece

Temizlik şirketi Büyükçekmece ev, ofis ve rezidans gibi yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları özenle temizlemektedir. 15 yıllık tecrübemiz sayesinde tüm yüzeyler ilk günkü parlaklığına ve temizliğine geri dönmektedir. Firmamız İstanbul Büyükçekmece ilçesinde bulunan şirketlere, sitelere, toplu yaşam alanlarına, apartmanlara ve dairelere özel indirimler gerçekleştirmektedir.

Ayrıca süpürme, silme ve yıkama işlemler anti bakteriyel deterjanlar ile yapılmaktadır. Büyükçekmece temizlik şirketleri ekipleri parke ve fayans yüzeyler üzerinde yüzde yüz başarı elde etmektedir. Bu yüzeyler de bulunan kir, leke ve tozlar kalıcı bir şekilde arındırılmaktadır.

Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerin temizliği için Büyükçekmece bölgesinde uygun fiyat politikası ile cüzi rakamlar talep etmektedir.

İstanbul Büyükçekmece Temizlik Firmaları

Firmamız İstanbul Büyükçekmece bölgesinde 7/24 hizmetleri ile çalışmalarına 2001 yılından bu yana devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini önemsiyor, ve profesyonel temizlik hizmetleri sağlıyor. Uygun ücretler karşılığında Büyükçekmece temizlik hizmetimizden yararlanmak için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece Ev Temizliği
Büyükçekmece Ev Temizliği

Büyükçekmece Temizlik Hizmet Türleri

Peki firmamız ne tür hizmet olanakları sağlıyor. Aşağıda bulunan listemizde Göktem temizliğin yıllardır müşterilerine vermiş olduğu, temizlik hizmetlerini sıraladık. İncelemek veya detaylı bilgi almak için Büyükçekmece temizlik şirketimiz ile görüşme sağlayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 1. Ev Temizliği
 2. Villa Temizliği
 3. Ofis Temizliği
 4. Dış Cephe Cam Temizliği
 5. Koltuk Yıkama
 6. İnşaat Sonrası Temizlik

1. Büyükçekmece Ev Temizliği

Büyükçekmece ev temizliği hizmetimizde, personelimiz 09.00 / 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu saat aralığında, zeminlerinizin süpürülüp silinmesi, camlarınızın ve doğramalarınızın içli dışlı silinmesi, mutfak temizliği, dolaplarınızın yüzeysel temizliği, oda kapıları ve sokak kapısının silinmesi, genel toz alımı, banyo ve wc temizliği, balkon temizliği gibi işleriniz personelimiz tarafından yapılır.

Daha detaylı temizlik taleplerinizde, evinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel gönderilerek gerçekleştirilir. Büyükçekmece ev temizliği konusunda daha detaylı bilgiyi telefon aracılığı ile alabilirsiniz.

Firmamız tüm temizlik ihtiyaçlarınızda sadece bir telefon kadar yakın olduğu belirtmek isteriz. Personellerimiz gerekli tüm bilgi ve tecrübe sahip Büyükçekmece temizlik şirketi personelleridir. Sizlerde iletişim numaralarımız üzerinden randevu, veya canlı destek sistemiz üzerinden talep oluşturabilir, Büyükçekmece temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

2. Büyükçekmece Villa Temizliği

Büyükçekmece villa temizliği konusunda, son derece iddialı olan firmamız, deneyimleri ile müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Metre kare sınırlaması olmaksızın, yaşam alanlarınızı detaylı bir şekilde kullanımınıza hazır, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile temizliyoruz.

Büyükçekmece villa temizliği ve oturumlu villa temizliklerinde; isteğe bağlı olarak ekiplerimiz malzemeli ve malzemesiz hizmet verebilmektedir. Yaşam alanı büyük olan villalarınızın ön keşif ücretsiz olarak yapılmakta olup, doğru sayıda personel sayısı ve ekipman tercihi yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgiyi telefon aracılığı ile bizlerden alabilirsiniz.

Büyükçekmece temizlik firması olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz.

3. Büyükçekmece Ofis Temizliği

Bölgedeki bir çok fabrika, ofis, büro ve iş yeri temizliklerini de periyodik veya inşaat sonrası temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz. Günlük, haftalık, aylık olarak periyodik Büyükçekmece temizlik hizmetleri vermekteyiz. İş yerinizin temizliği hem prestij açısından hem de insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Personelinizin daha verimli çalışabilmesi açısından iş yeri ve ofis temizliğini ihmal etmeyiniz.

İş yeri ve ofisinizin temizliğini Göktem Temizliğe bırakın siz işinize odaklanın. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara almanın keyfini yaşayın.

4. Büyükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Büyükçekmece dış cephe cam temizliği hizmetimiz ile binalarınızın dış cephelerini pırıl pırıl yapmaktayız. Binaların dış cephe temizliği hem binanın sağlığı açısından hemde binanın prestiji açısından önemlidir.  Dış cephesi temizlenmeyen binaların camlarında zamanla oksitlenme meydana gelerek dış cephenin ömrünü kısaltabilmektedir. Ayrıca temizliği de bir o kadar zor olmaktadır.

 • Dış cephe cam temizliği hizmetimiz sepetli vinç, platform, personel yükselticiler ile yapılmaktadır.
 • Personellerimiz iş güvenliği konusunda eğitimli, yükseklik sertifikalarına sahip personellerdir.
 • Dış cephe cam temizliği konusunda ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilir, doğru ekipman ile en iyi hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

5. Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece yıkama hizmetimiz ile evinizin iş yerinizin koltuklarını güvenle bizlere yıkatabilirsiniz. Koltuk temizliği çok önemli olmakla senede bir sefer koltuklarınızı yıkatmanızı tavsiye ederiz. Gözle görmediğimiz bakteri, ve virüslerin temizliği açısından koltuk temizliği önemlidir.

İstanbul Büyükçekmece koltuk yıkama hizmetimiz tam profesyonel makineler ile çevre dostu şampuan, temizleyiciler ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama tam vakumlama ile yapılmakta olup kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.

6. Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Kullanılacak tüm ekipman firmamız tarafından temin edilmektedir. Evinizin veya iş yerinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel gönderilir. İnşaat sonrası kirliliği temizlemek zor iştir.

Doğru kimyasallar ile evinizin demirbaşlarına zarar vermeden temizlik yapılır. Büyükçekmece inşaat sonrası temizlik konusunda daha detaylı bilgi almak için temizlik şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece temizlik şirketi mi arıyorsun? İletişim numaralarımız üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabilir, size en uygun fiyat tekliflerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Büyükçekmece Profesyonel Temizlik Şirketi

Firmamız işini zamanında yerine getiren ve kullandığı temizlik malzemelerinin kalitesi ile ön plan olan Büyükçekmece temizlik firmasıdır. Daima müşterilerine en iyi hizmetlerini sunarak, İstanbul Büyükçekmece bölgesinde sevilen ve saygı duyulan bir esnaf olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Büyükçekmece temizlik fiyatları ile diğer firmalara nazaran cüzi miktarlar karşılığında çalışma sağlamaktadır. Sonuç olarak tüm hizmetlerimiz ve hizmet türlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden Büyükçekmece temizlik şirketimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece Temizlik Firması
Büyükçekmece Temizlik Firması

Büyükçekmece Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Büyükçekmece bölgesinde 24 mahalle ve semt bulunmaktadır. Göktem temizlik şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeleri şu şekilde belirttik.

Hürriyet Mah.Pınartepe Mah.Fatih Mah.Mimaroba Mah.
Atatürk Mah.Murat Çesme Mah.Ulus Mah.Sinanoba Mah.
Türkoba Mah.Ekinoba Mah.Mimarsinan Mah.19 Mayıs Mah.
Cumhuriyet Mah.Kamiloba Mah.Kumburgaz Mah.Güzelce Mah.
Dizdariye Mah.Celaliye Mah.Alkent 2000 Mah.Çakmaklı Mah.
Bahçelievler Mah.Ahmediye Mah.Karaağaç Mah.Yenimahalle Mah.
Büyükçekmece Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Büyükçekmece Temizlik Firmaları 7/24 hizmet garantisi, Hemen randevu oluştur. İndirimli kampanyalarımızı kaçırma.

Büyükçekmece Temizlik Fiyatları Nedir? 2023

Firmamız Büyükçekmece temizlik fiyatlarını daima en uygun fiyatlar karşılığında sunmaktadır. Ayrıca kullandığı ekipmanlar ve profesyonel personelleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Temizliğin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz, ve işimizde çok dikkatliyiz. Özellikle ev temizliği ve ofis temizliğinde tüm kenar noktalara varana kadar her yeri temizlemekteyiz. İletişim numaralarımızdan randevu oluşturabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden Takip Etmek İster misiniz?

  Call Now ButtonHemen Randevu Alın