Göktem Temizlik Hemen Ara

Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği, binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. Göktem Temizlik Hizmetleri olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve azami müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Göktem Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği

beylikdüzü dış cephe cam temizliği

Dış cephe kaplama, dış cephe cam temizliği profesyonellik isteyen temizlik hizmetidir. Temizliği yapılacak binanın, dış cephesinin mutlaka uzman tarafından temizlik öncesi keşif yapılması gerekmektedir. Keşif sonucu temizliğin doğru ekipman ile yapılması gerekmektedir. Bu ekipmanlar binanın boyutuna göre doğru uzunlukta metraja sahip mobil vinç, sepet sistemi, personel yükselticiler, platformlar ve dağcılar aracılığı ile yapılabilmektedir.

Çalışan personellerimiz, gerekli eğitimleri almış yüksekte çalışabilir sertifikalara sahip ekiplerdir. Personellerimiz iş güvenliği konusuna dikkat etmekte olup, Göktem Temizlik tarafından gerekli sosyal güvenceleri sağlanmaktadır.

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği

hadımköy dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliğinde diğer önemli bir husus, temizlenecek yüzeyin cam, kompozit, aliminyum, alikopat, fayans, kaplama cinsine göre doğru kimyasalın kullanılmasıdır.

Yüzeyin kirliliğine göre, temizlenecek yüzeye zarar vermeyen kimyasallar ile hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Uzun süre temizlenmeyen dış cephe cam yüzeylerde,  okistlenme veya kireçlenmeler meydana gelebilmektedir. Binaların dış cepheleri, dışarıdaki şartlardan (hava şartları, toz, egzoz dumanı v.b.) olumsuz yönde etkilenmektedir. Biz, doğru ekipman ve kimyasallar ile binalarınızın dış cephe kimliklerine farklı bir boyut kazandırıyoruz.

Esenyurt Dış Cephe Cam Temizliği

esenyurt dış cephe cam temizliği  esenyurt cam temizliği

Yeni yapılan binaların dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizliklerinde de çözüm ortağınız oluyoruz. Dış cephe camlardaki silikon, etiket, harç, boya ve diğer inşaat kalıntılarını profesyonel ekipmanlar ile temizlemekteyiz.

Dış cephe cam temizliği periyodik yapılması gereken temizlik hizmetidir. Binaların sağlığı açısından, görünümü açısından önemli bir işlemdir. Periyodik temizlik maddi açıdan size ekonomiklik kazandıracaktır.

Büyükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

büyükçekmece cam temizliği    büyükçekmece dış cephe cam temizliği

Diğer temizlik hizmetlerimiz gibi dış cep cam temizliğinde, en uygun fiyata en iyi hizmeti vermekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok değerli olup, verdiğimiz hizmetin her zaman arkasında durmayı bilmişizdir.

Dış cephe cam temizliğinde, profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız hemen bizlerle iletişime geçip önerilerimizi mutlaka alınız.

Göktem Temizlik hakkında müşteri yorumlarımızı Google Benim İşletmem sayfamızdan okuyabilir, sizlerde değerli yorumlarınızı bize kazandırabilirsiniz.

Beylikdüzü, Büyükçekmece, Hadımköy, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir semtleri başta olmak üzere tüm semtlere hizmet vermekteyiz. Birçok firmaya memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Sizde tel: 02128533388 nolu telefondan randevunuzu alın ücretsiz ekspert hizmetiyle her türlü temizlik işlerinizde çözüm ortağınız olalım.

    Hemen Randevu Alın