Göktem Temizlik Hemen Ara

Esenyurt Temizlik

esenyurt temizlik

Esenyurt temizlik şirketi olarak, müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetler;

Esenyurt son 10 yıl içerisinde çehresi değişen ilçelerin başında geliyor denilebilir. Yapılan devasa sitelere, bloklar ve apartmanlar nüfusu oldukca artırmıştır. Halen de göç almaya devam etmektedir. Yapılan sitelerin çoğunluğu stüdyo daireler ile yoğunluk göstermektedir.

Esenyurt temizlik şirketi olarak, ev, ofis, bina, hastane, okul, iş yeri ve fabrika gibi temizlik ihtiyaçlarınıza özel temizlik hizmetleri vermekteyiz. Temizlik şirketi seçerken en iyi firmayı, Göktem Temizliği tercih edin hem zamandan hem paradan tasarruf edin.

Esenyurt temizlik firması, Göktem Temizlik Esenyurt bölgesinde en gözde olan ofis temizliği de siz müşterilerimizin %100 müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak hizmet vermektedir. Ofis temizliğinde, sizlerin tercihine göre malzemeli ekipman ile veya sadece personel desteği ile çözümler sunmaktayız. Göktem Temizlik olarak ofis ve işyerlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz. İşyeri ve ofisinizin temizliği ile müşterilerinize karşı prestijinizi artırın. Bu temizlik hizmeti ile çalışanlarınızın bile performansı arttığını göreceksiniz.  Ofis temizliği için randevu almak istiyorsanız https://goktemtemizlik.com/iletisim/ sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz.

Ev temizliği, konusunda da profesyonel ekibimiz ile Esenyurt temizlik şirketleri arasında tartışmasız en iyi hizmeti vermekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliğinde, kiracısı çıkmış boş daire temizliklerinde, oturumlu ev temizliklerinde sizin ihtiyacınız doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz hizmet ile evlerinizi pırıl pırıl, hijyenik ortamlar sağlıyalım. İnşaat ve tadilat sonrası temizliğinde en iyi hizmeti en iyi fiyata veren bölgenin en iyi temizlik şirketiyiz.

Esenyurt dış cephe cam temizliği hizmetimiz; binalarınızın dış cephe cam, kompozit, kaplama, alikobant temizliklerinde yükseklik sınırı tanımadan yapıyoruz. Dış cephe cam temizliğinde sepetli vinç, platform, sepet, dağcılık yöntemlerini kullanarak profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İş güvenliği konusunda tam donanımlı prosedüre uygun çalışmalar yapıyoruz.

Koltuk yıkama hizmetimiz; sanayi tipi makinalar ile koltuk, yatak, berjer, halıflex, sandalye yıkamalarını adresinizde gerçekleştiriyoruz. Yıkadığımız koltuklarınız tam vakumlu güçlü makinalar ile yapılmakta olup, kuruması sadece 2 ila 4 saat arasında gerçekleşmektedir. Kullandığımız yıkama deterjanları tamamen çevre dostu sağlıklı ürünlerdir. Yıkama yapılan yüzeye kesinlikle zarar vermez. Daha fazla bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hemen Göktem Temizlik arayarak randevunu tel: 02128533388 arayarak al.