Göktem Temizlik Hemen Ara

Esenyurt Temizlik

esenyurt temizlik

telefon HEMEN ARA: 0212 853 33 88

 

Esenyurt temizlik şirketi Göktem Temizlik olarak, müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetler;

Esenyurt son 10 yıl içerisinde çehresi değişen ilçelerin başında geliyor denilebilir. Yapılan büyük siteler, bloklar ve apartmanlar nüfusu oldukca artırmıştır. Halen de göç almaya devam etmektedir. Yapılan sitelerin çoğunluğu stüdyo daireler ile yoğunluk göstermektedir. Bununla birlikte temizlik hizmetlerinin de büyük ölçüde talebi artmıştır.

Esenyurt temizlik firması Göktem Temizlik, ev, ofis, bina, hastane, okul, iş yeri ve fabrika gibi temizlik ihtiyaçlarınıza özel temizlik hizmetleri vermektedir. Temizlik şirketi seçerken en iyi firmayı, Göktem Temizliği tercih edin hem zamandan hem paradan tasarruf edin.

Ev Temizliği

Ev temizliği, konusunda da profesyonel ekibimiz ile Esenyurt ev temizliği konusunda tartışmasız en iyi hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği hizmetimizde evinizin büyüklüğüne ve detayına göre eleman  sayısını belirlemekteyiz. Temizlik personellerimiz 09.00 / 17.00 saatleri arasında mesailerini gerçekleştirmektedirler.

Temizlik profesyonellerimiz mesai saatleri içerisinde evinizin, zemin temizliği süpürülüp silinir, camlarınız ve çerçeveleriniz içli ve dışlı silinir, oda kapılarınız ve sokak kapınız silinir, mutfak temizliğiniz komple yapılır, genel toz alımı, banyo ve tuvaletlerin komple temizliği, balkon temizliği, isteğiniz doğrultusunda duvar silimi, dolap içlerinizin temizliği, detaylı ev temizliği hizmeti vermekteyiz. İsteğinize göre temizlik malzemeleri firmamız tarafından gönderilebilir.

Ev temizliği hizmetimiz için fiyat politikamız, en iyi hizmetin en iyi fiyata verilmesidir. Ev temizliği fiyatları konusunda her zaman iddaamızı sürdürmekteyiz.

Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetimiz metrekare sınırlaması olmaksızın, profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Villanızın büyüklüğüne göre doğru sayıda personel ile hizmetimiz gerçekleştirilmektedir.

Villa temizliği isteğiniz doğrultusunda hiç bir detay atlanmadan zemin, cam, doğrama, kapı, sauna, havuz, otopark, veranda, hizmetli odası temizlikleri itina ile gerçekleştirilir. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimiz ile villanızın temizliğini yaptırabilirsiniz. İsteğiniz doğrusunda profesyonel ekipmanlarımız ile destek vermekteyiz.

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Yaşam alanlarınızın ve çalışma alanlarınızın inşaat ve tadilat sonrası temizliğini profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Yeni satın aldığınız veya tadilatını yaptığınız ev ve işyerlerinizin tüm harç ve kireç atıkları, yerlerdeki boya lekeleri, camlardaki boya ve kireç atıkları profesyonel ekipmanlarımız yardımı ile temizlenmektedir.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizde kullandığımız tüm malzeme, ekipman ve kimyasallar firmamız tarafından temin edilmektedir. Unutmayın, inşaat sonrası temizlik, profesyonellik isteyen tecrübe dahilinde yapılması gerekir.

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliğinde, kiracısı çıkmış boş daire temizliklerinde, oturumlu ev temizliklerinde sizin ihtiyacınız doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz hizmet ile evlerinizi pırıl pırıl, hijyenik ortamlar sağlıyalım. İnşaat ve tadilat sonrası temizliğinde en iyi hizmeti en iyi fiyata veren bölgenin en iyi temizlik şirketiyiz.

Esenyurt temizlik şirketleri arasında en iyi hizmeti Göktem Temizlik den alabilirsiniz.

Ofis, Büro, İşyeri Temizliği

Esenyurt temizlik firması, Göktem Temizlik Esenyurt bölgesinde en gözde olan ofis temizliği ile siz müşterilerimizin %100 müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak hizmet vermektedir. Ofis temizliğinde, sizlerin tercihine göre malzemeli ekipman ile veya sadece personel desteği ile çözümler sunmaktayız.

Göktem Temizlik olarak ofis ve işyerlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz. İşyeri ve ofisinizin temizliği ile müşterilerinize karşı prestijinizi artırın. Bu temizlik hizmeti ile çalışanlarınızın bile performansı arttığını göreceksiniz.  Ofis temizliği için randevu almak istiyorsanız https://goktemtemizlik.com/iletisim/ sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

Ev ve işyerlerinizdeki  koltuk, yatak, sandalye yıkama işlemi sanayi tipi makinalarımız ve çevre dostu kimyasallar ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama hizmetimiz, tam vakumlama ile kısa sürede kullanıma hazır koltuk ve yataklarınızı hazır hale getirmekteyiz.

Koltuk yıkama hizmetimiz; sanayi tipi makinalar ile koltuk, yatak, berjer, halıflex, sandalye yıkamalarını adresinizde gerçekleştiriyoruz. Yıkadığımız koltuklarınız tam vakumlu güçlü makinalar ile yapılmakta olup, kuruması sadece 2 ila 4 saat arasında gerçekleşmektedir. Kullandığımız yıkama deterjanları tamamen çevre dostu sağlıklı ürünlerdir. Yıkama yapılan yüzeye kesinlikle zarar vermez. Daha fazla bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Koltuklarınızı senede bir defa yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Ne kadar temiz olsalar da, gözle görülmeyen toz, bakteri, maykların  koltuk süngerlerinde var olduğunu unutmayalım.

Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği

Esenyurt dış cephe cam temizliği hizmetimiz; binalarınızın dış cephe cam, kompozit, kaplama, alikobant temizliklerinde yükseklik sınırı tanımadan yapıyoruz. Dış cephe cam temizliğinde sepetli vinç, platform, sepet, dağcılık yöntemlerini kullanarak profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İş güvenliği konusunda tam donanımlı prosedüre uygun çalışmalar yapıyoruz.

Göktem Temizlik hizmetlerinden faydalanın sizde mutlu müşterilerimizden biri olun. Firmamızın müşterilerinin yaptığı yorumları Google Benim İşletmem sayfasını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hemen Göktem Temizlik arayarak randevunu tel: 02128533388 arayarak al.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın