Göktem Temizlik Hemen Ara

Esenyurt Temizlik

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt temizlik firması Göktem Temizlik, ev, ofis, bina, hastane, okul, iş yeri ve fabrika gibi temizlik ihtiyaçlarınıza özel temizlik hizmetleri vermektedir. Esenyurt temizlik şirketi olarak 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Esenyurt son 10 yıl içerisinde çehresi değişen ilçelerin başında geliyor denilebilir. Yapılan büyük siteler, bloklar ve apartmanlar nüfusu oldukça artırmıştır. Halen de göç almaya devam etmektedir. Yapılan sitelerin çoğunluğu stüdyo daireler ile yoğunluk göstermektedir. Bununla birlikte temizlik hizmetlerinin de büyük ölçüde talebi artmıştır.

✅ Temizlik Şirketi26 Personel
✅ ÖdemeNakit ve KK
✅ Yorum6497. yorum
Esenyurt Temizlik Şirketi Hizmet Tablosu

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt temizlik şirketi sayesinde ekonomik bir hizmet almak mümkündür. İnşaat sonrası temizlik, ofis, ev ve site gibi tüm hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ayrıca süpürme, silme gibi tüm uygulamalar tek bir rakam üzerinden gerçekleştirilmektedir. Piyasanın çok çok altında hizmet veren ucuz Esenyurt temizlik şirketi tercih etmekte doğru değildir. Çünkü bu hizmetin bir maliyeti söz konusudur.

 • Esenyurt temizlik firmaları ofis temizliği, büro temizli, ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.
 • Tüm alanlar, yapılan temizlik uygulamaları sonrasında daha yaşanabilir bir hale gelmektedir.
 • Firmamızın bünyesinde faaliyet gösteren personeller halı, parke ve memer gibi yüzeyleri özenle silmektedir.
 • Ayrıca villalar, yüksek katlı apartman merdivenleri ve dış cephe camları içinde profesyonel bir temizlik desteği sağlanmaktadır.

Esenyurt temizlik şirketi sektörün en ucuz hizmeti sunmaktadır. 2, 5 ve 7 kişilik ekiplerimiz sayesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler kısa bir süre içerisin de silinip süpürülmektedir. Uygulamalar sırasında yüzeylerin zarar görmesi, çiziklerin oluşması veya parke gibi ahşap malzemelerinin rengi solması söz konusu değildir.

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Firması 2023

Ucuz temizlik adı altında hizmet veren her firmaya güvenmek ve evinizi teslim etmek doğru değildir. Bu nedenle de kurumsal Esenyurt temizlik firması tercih edilmelidir. Sunulan hizmet içeriği detaylı bir şekilde araştırılmalıdır. Ucuz hizmet adı altında faaliyet gösteren bazı şirketler ya işini düzgün yapmamakta ya da müşterilerinden ekstra ücretler talep etmektedir.

Esenyurt temizlik firmaları ise tüm hizmetlerini sabit fiyatlar üzerinden vermektedir. Büyük daire ve şirketler için çeşitli indirimler de yapılmaktadır. Firmamız Esenyurt ve çevre ilçelerine 1 iş günü içerisin de ekip yönlendirmektedir.

Esenyurt Ucuz Temizlik Şirketi

Esenyurt temizlik şirketi, ofis ve bürolar için farklı çözümler üretmektedir. Şirketimiz 7/24 hizmet verdiği için gündüz dolu olan ofislere akşam saatlerinde ekip yönlendirilmektedir. Deri koltuklar, toplantı salonları, standlar, panolar  ve tüm büro dolapları özenle silinmektedir.

Firmamız Esenyurt temizlik hizmetine ek olarak holding temizliği, şirket temizliği ve fabrika temizliği desteği de sağlamaktadır. Düzenli hizmet almak isteyen ofis sahipleri için yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır. Ofislerde kullanılan zemin kaplamaları, kapılar, çalışma masaları, elektronik cihazlar profesyonel bir şekilde silinmektedir.

Özellikle de en ufak bir toz veya leke kalmaması için gerekli hassasiyetler gösterilmektedir. Esenyurt temizliği fiyatları ise piyasa şartlarına göre daha makul rakamlardan oluşmaktadır.

İstanbul Esenyurt bölgesinde ev temizliği, dış cephe cam temizliği, koltuk yıkama ve ofis temizliği hizmetlerimiz ile 2023 yılı içerisinde en uygun fiyatlara müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

Esenyurt Temizlik Hizmet Türleri

Esenyurt temizlik şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun fiyata vermektedir. Deneyimli ve işlerini bilen personellerimiz sizlerin memnuniyetini önemseyen donanıma sahiptirler. Sizde profesyonel temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişime geçin. Zamanınız size temizlik işleri bize kalsın. Sizde temizliğin keyfini sürün. Aşağıdaki yazımızda Esenyurt temizlik hizmet türlerimizi belirttik.

 1. Ev Temizliği
 2. Villa Temizliği
 3. Ofis Temizliği
 4. Dış Cephe Cam Temizliği
 5. Koltuk Yıkama
 6. İnşaat Sonrası Temizlik

Esenyurt Ev Temizliği

Esenyurt Ev Temizliği
Esenyurt Ev Temizliği

Esenyurt ev temizliği firmamız öncellikle daireleri ziyaret etmektedir. Yapılan incelemelerden sonra ise müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Daha sonra ise tüm yüzeylerin tozu alınmaktadır. Toz alma işlemleri endüstriyel makineler ile yapılmaktadır.

Esenyurt ev temizliği ekipleri, daha sonra ise silme işlemlerine başlamaktadır. Fayanslar, parkeler, kapılar ve doğramalar en az iki sefer olacak bir şekilde silinmektedir. Esenyurt temizlik firmaları anahtar teslim bir hizmet vermektedir.

Tüm işlemler uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Camlar, prizler, dolap ve koltuk altları da bezden geçirilmektedir. Firmamız sadece doğal şampuanlar ve deterjanlar ile temizlik desteği sağlamaktadır. Yüzeylerin çizilmesi veya diğer eşyaların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Esenyurt Villa Temizliği

Esenyurt villa temizliği hizmetimiz metrekare sınırlaması olmaksızın, profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Villanızın büyüklüğüne göre doğru sayıda personel ile hizmetimiz gerçekleştirilmektedir.

Villa temizliği isteğiniz doğrultusunda hiç bir detay atlanmadan zemin, cam, doğrama, kapı, sauna, havuz, otopark, veranda, hizmetli odası temizlikleri itina ile gerçekleştirilir. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimiz ile villanızın temizliğini yaptırabilirsiniz. İsteğiniz doğrusunda profesyonel ekipmanlarımız ile destek vermekteyiz.

Esenyurt Ofis Temizliği

Esenyurt temizlik firması, Esenyurt bölgesinde en gözde olan ofis temizliği ile siz müşterilerimizin %100 müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak hizmet vermektedir. Ofis temizliğinde, sizlerin tercihine göre malzemeli ekipman ile veya sadece personel desteği ile çözümler sunmaktayız.

Esenyurt temizlik şirketi olarak ofis ve işyerlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz. İşyeri ve ofisinizin temizliği ile müşterilerinize karşı prestijinizi artırın. Bu temizlik hizmeti ile çalışanlarınızın bile performansı arttığını göreceksiniz. 

Esenyurt Dış Cephe Cam Temizliği

Esenyurt dış cephe cam temizliği hizmetimiz; binalarınızın dış cephe cam, kompozit, kaplama, alikobant temizliklerinde yükseklik sınırı tanımadan yapıyoruz. Dış cephe cam temizliğinde sepetli vinç, platform, sepet, dağcılık yöntemlerini kullanarak profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İş güvenliği konusunda tam donanımlı prosedüre uygun çalışmalar yapıyoruz.

Esenyurt Koltuk Yıkama

Ev ve işyerlerinizdeki  koltuk, yatak, sandalye yıkama işlemi sanayi tipi makinalarımız ve çevre dostu kimyasallar ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama hizmetimiz, tam vakumlama ile kısa sürede kullanıma hazır koltuk ve yataklarınızı hazır hale getirmekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimiz; sanayi tipi makinalar ile koltuk, yatak, berjer, halıflex, sandalye yıkamalarını adresinizde gerçekleştiriyoruz.

 • Yıkadığımız koltuklarınız tam vakumlu güçlü makinalar ile yapılmakta olup, kuruması sadece 2 ila 4 saat arasında gerçekleşmektedir.
 • Kullandığımız yıkama deterjanları tamamen çevre dostu sağlıklı ürünlerdir.
 • Yıkama yapılan yüzeye kesinlikle zarar vermez. Daha fazla bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Esenyurt İnşaat Sonrası Temizlik

Esenyurt inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizde kullandığımız tüm malzeme, ekipman ve kimyasallar firmamız tarafından temin edilmektedir. Unutmayın, inşaat sonrası temizlik, profesyonellik isteyen tecrübe dahilinde yapılması gerekir.

Esenyurt inşaat sonrası ev temizliğinde, kiracısı çıkmış boş daire temizliklerinde, oturumlu ev temizliklerinde sizin ihtiyacınız doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz hizmet ile evlerinizi pırıl pırıl, hijyenik ortamlar sağlayalım. İnşaat ve tadilat sonrası temizliğinde en iyi hizmeti en iyi fiyata veren bölgenin en iyi temizlik şirketiyiz.

Esenyurt temizlik şirketi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Esenyurt Temizlik Fiyatları 2023?

İstanbul Esenyurt temizlik fiyatlarımız 2023 yılı içerisinde diğer firmalara nazaran uygun tutulmaktadır. Bu nedenle Esenyurt halkı daima bizi tercih etmektedir. Detaylı hizmet türlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile 7 gün 24 saat hizmet sağlarız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda Esenyurt temizlik şirketimiz ile görüşme sağlayabilir, randevu alabilirsiniz.

Esenyurt Temizlik Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Esenyurt bölgesinde temizlik hizmeti sağlayan firmamız Esenyurt ilçesinin 43 mahalle ve semtlerinde 7/24 hizmet sağlamaktadır. Hizmet bölgelerimizi şu şekilde sıraladık;

Pınar Mah.Mehterçeşme Mah.Yeşilkent Mah.Süleymaniye Mah.
Osmangazi Mah.Bağlarçeşme Mah.Çınar Mah.Balıkyolu Mah.
Talatpaşa Mah.İncirtepe Mah.Fatih Mah.Üçevler Mah.
Hürriyet Mah.Selahaddin Eyyubi Mah.İnönü Mah.Turgut Özal Mah.
Mehmet Akif Ersoy Mah.Barbaros Hayrettin Paşa Mah.Saadetdere Mah.Akçaburgaz Mah.
Namık Kemal Mah.Yenikent Mah.Sultaniye Mah.Yunus Emre Mah.
Örnek Mah.İstiklal Mah.Necip Fazıl Kısakürek Mah.Zafer Mah.
Güzelyurt Mah.Battalgazi Mah.Piri Reis Mah.Şehitler Mah.
Mevlana Mah.Atatürk Mah.Cumhuriyet Mah.Aşık Veysel Mah.
Akevler Mah.Gökevler Mah.Orhan Gazi Mah.Esenkent Mah.
Koza Mah.Akşemseddin Mah.Ardıçlı Mah.Esenyurt Mah.
Esenyurt Temizlik Hizmeti Sağladığımız Mahalleler

Esenyurt En Uygun Temizlik Hizmetleri

Sektörde hizmet sayısız Esenyurt temizlik firmaları bulunmaktadır. Ancak kurumsal bir hizmet almak için firma tercihin de araştırmalar yapılması gerekmektedir. Kimi firmalar alanında uzman ekipler yerine günlük yevmiyeciler ile temizlik hizmeti sunmaktadır.

Bu nedenle de müşterilerimizin beklentiler karşılanmamakta ve ortamlar da bulunan eşyalar zarar görmektedir. Esenyurt ucuz temizlik şirketi için böyle bir durum söz konusu değildir. Şirketimizin bünyesinde çalışan bütün personeller 10 yıllık tecrübeye sahiptir.

Ayrıca mobilyalar, zeminler, ahşap yüzeyler profesyonel ekiplerimiz tarafından uygun şartlar da temizlenmektedir. Esenyurt en uygun temizlik firmaları bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz her zaman memnuniyetlerini dile getirmektedir. Merdivenler, tavan bölgeleri, kapı arkaları ve priz kenarları bile bezden geçirilmektedir.

Sosyal Medya Üzerinden Takip Etmek İster misiniz?

  Call Now ButtonHemen Randevu Alın