Göktem Temizlik Hemen Ara

Fuar Alanları ve Stant Temizliği

Göktem Temizlik Hizmetleri olarak, firmanızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar stantlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri,koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Aktif  fuar sürecide talebiniz doğrultusunda dönemlik full-time temizlik personeli hizmetimizde devam etmektedir.

Fuar öncesinde standınızın yapımı bittikten sonra, en ince ayrıntısına kadar stand temizliğiniz yapılır. Fuar işi görsel olarak büyük önem taşıdığı için standın ve pazarladığınız ürünlerin pırıl pırıl olması gerekir. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak özellikle Tüyap Fuar Kongre Merkezinde yoğun olarak faliyetlerimize devam etmekteyiz. Sizlerde en iyi fiyata en iyi temizlik hizmetini almak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Fuar hazırlığınız bir keşmekeş telaşa dönüşmesin. Fuar temizliği konusunda bizler size temizlik çözümleri sunmaya hazırız. Arayın tel: 0212 8533388 randevunuzu alın.

    Hemen Randevu Alın