Göktem Temizlik Hemen Ara

Hadımköy Temizlik

hadimkoy-temizlik-sirketi

Hadımköy temizlik şirketi arasında yer alan Göktem Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. En çok tercih edilen ev temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda yüzlerinizi güldürmeye devam ediyoruz. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde, malzeme ve kimyasalları firmamız karşılamaktadır. Kullandığımız malzeme ve ekipman sanayi tipi profesyonel ekipmanlardır.

Tercih edilen ev temizliği hizmetimiz de, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderiyoruz. Hadımköy temizlik firması olarak, evinizin temizliğini en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz çalışma sağlamaktadır.

✅ Temizlik Şirketi27 Personel
✅ ÖdemeNakit ve KK
✅ Yorum6910. yorum
Hadımköy Temizlik Şirketi Hizmet Tablosu

Hadımköy temizlik şirketi olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz.

Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy temizlik şirketi rezidans, villa ve site gibi konutlar içinde hizmet vermektedir. Evlerde bulunan mobilyalar, beyaz eşyalar, halı ve parke gibi zeminler profesyonel bir şekilde cilalanmaktadır. Ayrıca şirketimiz halı silme, koltuk yıkama ve perde silme noktasında da destek sağlamaktadır. Hadımköy temizlik şirketi Göktem Temizlik 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireleri çok uygun fiyatlar ile dezenfekte etmektedir. Anahtar teslim bir hizmet sunulmaktadır.

Örneğin stor perdeler, duvarlar, tavanlar ve avizeler fiber bezler ile silinmektedir. Müşterilerimizin tüm talepleri eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır. Hadımköy temizlik ekipleri, temizlik hizmetleri sırasında yüzeylerin çizilmemesi için her türlü önlemi almaktadır.

Hadımköy’de Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Firmaları

Hadımköy temizlik firması Göktem Temizlik 2004 yılından bu yanadır hizmet vermektedir. Yılların katmış olduğu tecrübeler sayesinde işlemler çok daha başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Ev başta olmak üzere ofis temizliği, büro temizliği, inşaat temizli gibi hizmetler sunulmaktadır.

Ayrıca binaların dış cepheleri, çok katlı şirketlerin camları için de her türlü destek verilmektedir. Hadımköy temizlik şirketleri fiyatları ise ekonomik bir düzeydedir. Zira firmamız müşterilerini daha çok memnun edebilmek adına çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. 

Hadımköy Temizlik Hizmet Türleri

İstanbul Hadımköy bölgesinde ucuz temizlik hizmeti alayım derken eviniz de bulunan eşyalar zarar görebilir. Bu nedenle de fiyatlar kadar firmalar hakkında da detaylı araştırmalar yapılması gerekir. Hadımköy temizlik firmaları içerisinde en makul ve en ekonomik hizmet bünyemiz tarafından sunulmaktadır. Aşağıda temizlik sektöründe hizmet verdiğimiz tüm çalışmalarımı belirttik.

  1. Ev Temizliği
  2. Villa Temizliği
  3. Ofis Temizliği

Hadımköy Ev Temizliği

Hadımköy Ev Temizliği
Hadımköy Ev Temizliği

Hadımköy ev temizliği hizmetleri yüzde yüz doğal olan temizlik malzemeleri ile verilmektedir. Parkeler için kullanılan kimyasal ile fayanslar için kullanılan kimyasal birbirinden farklıdır. Yani şirketimiz yüzeylere özel olarak temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu sayede işlem sonrasında zeminlerin rengi solması, çizilmesi ve deforme olması gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Hadımköy temizlik firmaları 1+1 başta olmak üzere 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireleri aynı gün içerisin de dezenfekte etmektedir. Yine dubleks daireler, apartman daireleri, apartman merdivenleri, villalar, lüks daireler ve siteler de profesyonel bir şekilde temizlenmektedir. Ekiplerimiz koltuk kumaşlarını, halı tarzı yüzeyleri özel makineler ile süpürmekte ve silmektedir.

Hadımköy Villa Temizliği

Hadımköy bölgesinde villanızın temizliğini, isteğiniz doğrultusunda detaylı veya rutin temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Rutin bir temizlikte, zeminin süpürülüp silinmesi, camlarınızın ve doğramalarınızın içli dışlı silinmesi, mutfak dolaplarının yüzeysel silinmesi, balkon temizliği, genel toz alımı, banyo ve tuvaletlerin temizliği, koltukların silinmesi gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Hadımköy villa temizliğinde, duvar silinmesi, dolapların içlerinin silinmesi, ütü hizmeti gibi derinlemesine temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hadımköy Ofis Temizliği

Hadımköy ofis temizliği hizmetimizde, daha önceden randevu aldığınız günde, personelimiz şirketimizin servis aracı ile kapınıza saat 09.00 gibi bırakılır. Zemin temizliği, yerler elektrik süpürgesi ile süpürülür, silinir, camlarınız ve doğramalarınız içli dışlı silinir, oda kapılarınız silinir, mutfak temizliğiniz yapılır, toz alma işlemi yapılır, banyo ve wc temizliğiniz yapılır, ve sizlere ofisiniz temiz bir şekilde teslim edilir.

Hadımköy Temizlik Fiyatları 2023

Hadımköy temizlik fiyatları, farklı kriterler doğrultusun da belirlenmektedir. Örneğin dairelerin oda sayısı, ofisler de ise alanın genişliği, çalışan personel sayısı söz konusu fiyatları belirleyen temel etkenlerdir. Firmamız ise mümkün mertebe ekonomik bir hizmet vermektedir.

Temizlik fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir ve adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca günlük veya haftalık temizlik hizmeti almak isteyen şirket sahiplerine özel indirimler yapılmaktadır.

Hadımköy temizlik şirketimiz 2004 yılından bu yana hizmet sunar. %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hadımköy Ucuz Temizlik Şirketi

Hadımköy ucuz temizlik şirketleri ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. 4+1’den büyük olan ev veya şirketlere özel indirimler yapılmaktadır. Fabrikalar ve eğitim kurumları da çok makul fiyatlar ile temizlenmektedir. Firmamız ister günlük ister haftalık hiç fark etmeksizin düzenli olarak ekip desteği sağlamaktadır.

Ayrıca bölge de bulunan tüm mahallere Hadımköy temizlik firması ekipleri yönlendirilmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Sizde hemen firmamızı arayarak  Hadımköy ucuz temizlik hizmeti talep edebilirsiniz.

Sosyal Medya Üzerinden Takip Etmek İster misiniz?

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın