Göktem Temizlik Hemen Ara

Hakkımızda

Göktem Temizlik Olarak Misyonumuz
Çalışanların Mutluluğu Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Göktem Temizlik Olarak Vizyonumuz
Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından  bölgenin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Göktem Temizlik hizmetleri Trakya bölgesinin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Göktem Temizlik Olarak Politikamız

Profesyonellik
Müşteri Odaklılık
Takım Ruhu
Kalite
Sağlık Hijyen

Biz Kimiz

Hakkımızda

Kurucularımızın uzun yıllardır temizlik sektöründeki tecrübesiyle 2008 yılında merkezi İstanbul/ Beylikdüzün’de bulunan Göktem Temizlik hizmetleri günümüzde çeşitli görevlerde deneyimli ve uzman kadrosu ile ülkemizin seçkin kuruluşlarına eğitimli personellerle birlikte kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Temizlik hizmetleri konusunda da deneyimli ve profesyonel ekibi ile tam ve kapsamlı olarak hizmet vermektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
Beylikdüzü, Beykent, Kavaklı, Gürpınar, Alkent, Tepekent, Esenyurt, Hadımköy, Bahçeşehir, Esenkent, Avcılar, Büyükçekmece, Mimarsinan, Mimaroba, Güzelce, Silivri, Kınalı.

KALİTEMİZ
Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak, Beylikdüzü bölgesi temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen, fiyatları konusunda en iyi fiyata en iyi hizmeti veren, temizlik şirketi arayışına son veren temizlik firmasıyız.
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak,

Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe devamlı lider konuma gelmek,
Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız olarak benimsemek,
Kalite sistemine uyarak sürekli geliştirme felsefesine dayanan kalite anlayışı ile beğenilip tercih edilen bir temizlik şirketi olmak.

Neredeyiz?
Cumhuriyet Mh. 1988 Sk. Papatya Residance 1 Alkan pasajı No:4 23/A Beylikdüzü/İST.
Telefon : +90 212 8533388
GSM Telefon : +90 553 2626214
Fax : +90 8533388

Trakya bölgesinin ( Beylikdüzü, Beykent, Alkent, Esenyurt, Hadımköy, Bahçeşehir, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Mimarsinan, Mimaroba, Güzelce, Silivri, Kınalı) temizlik sektöründeki en iyi firması:
(212) 8533388 Ev Temizlik

 

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın