Göktem Temizlik Hemen Ara

Hastahane Temizliği

Hastane Temizliği

Göktem Temizlik Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasıdır. Ayrıca Göktem Temizlik Hizmetleri olarak hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır. Hastane temizliğinde kullandığımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye de Hıfsızha onaylı temizlik ürünleridir. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

Hastaneler geniş alanlara sahip olduğu için, sözleşmeli tam zamanlı personel temini  de yapmaktayız. Kurum ile karşılıklı sözleşme mukabili, personelin bütün özlük hakları firmamızda olacak şekilde ihtiyaçlarınızı karşılıyabiliyoruz. Temizlik makinaları konusunda kiralama, finansman ve temini konusunda çözüm ortağınız oluyoruz.

Temizlik konusunda, sizlerin çözüm ortağı olmaya hazırız. Sizde çözüm arıyorsanız, hemen tel: 02128533388 nolu numaradan bizlere ulaşın

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın