Göktem Temizlik Hemen Ara

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimizde, diğer hizmetlerimizde olduğu gibi 100% müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız . Hizmetimizden memnun kalmazsanız ücretsiz olarak ikinci bir yıkama talebinde bulunabilir veya para iadesi isteyebilirsiniz. Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçeşehir ve yakın lokasyonlarda hızlı koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Çalışan müşterilerimiz için hafta sonu da dahil haftanın 7 günü koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Göktem Temizlik olarak, koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile sanayi tipi makineler ile tam vakumlama sayesinde koltuklarınız yıkandıktan 2/3 saat sonrasında kullanıma hazır hale gelecektir. Kullandığımız temizlik kimyasalları koltuk kumaşına zarar vermeyen, tamamen yeşil çevre dostu ürünlerdir.

Koltuklarınızı periyodik 6 ayda bir yıkatmanızı tavsiye ederiz. Koltuklarınız ne kadar temiz görünseler de içindeki süngerler zamanla tozlanıp, görünmeyen mayk ve bakteri birikimine yol açmakta . Siz koltuklarınızı ne kadar silseniz de, süngerlerini temizlemekte çaresiz kalırsınız. Bu şartlar yataklarınız için de geçerlidir.  Bırakın koltuklarınızı, yataklarınızı biz temizleyelim. Bizimle çalışmadan karar vermeyin.

Koltuk yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama konusunda, Beylikdüzü temizlik şirketleri, Esenyurt temizlik şirketleri, Avcılar temizlik şirketleri, Bahçeşehir temizlik şirketleri arasında öncü ve lider firma Göktem Temizlik Şirketinden hizmet alın, temizliğin rahatlığını yaşayın.

Hemen Göktem Temizlik Şirketinden tel: 05532626214 arayın randevunuzu alın.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın