Göktem Temizlik Hemen Ara

Otel ve Tatil Köyleri Temizliği

Full-time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve partt-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) blok ve ortak kullanım alanları genel ve detaylı rutin temizlik hizmetleri, bodrum, kazan dairesi, depo, koridor ve merdiven boşluk temizlik hizmetleri, ortak kullanım alanları ( kamelya, cafe, restoran bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk park ve bahçeleri, oto park vb.) temizlik hizmetleri, kemirgen ve sürüngen haşere ilaçlama hizmetleri, market servis hizmetleri, açık ve kapalı alan bitki bakım hizmetleri ( bahcevan ) Göktem Temizlik Hizmetleri bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Otel ve Tatil Köyü temizliği hizmetimiz, genelde geniş yaşam alanlarına sahip olduğu için ve insan sirkülasyonu çok fazla olduğundan temizlik kaçınılmazdır. Temizliğin devamlılığı şarttır. Sözleşmeli olarak temizlik hizmetinin kaç kişi ile verileceği tespiti yapılır. Bütün çalışan personelin özlük hakları firmamızda olacak şekilde, karşılıklı sözleşme imzalanır. Sonuç olarak bu tür işletmeler de hizmet verildiği için her yerin pırıl pırıl olması gerekir. Kirli bir ortama sahip bir otelde kim konaklamak ister.

Sizlerinde otel ve tatil köyü temizlik hizmetine ihtiyacınız var ise zaman kaybetmeden Göktem Temizliği arayın çözüm ortağınız olalım. Hem zamandan tasarruf edin hem de paradan.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın