Göktem Temizlik Hemen Ara

Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik

Fabrika, imalathane ve endüstriyel alanların genel temizlik hizmetleri, profesyonel ekspertiz sonucu konusunda uzman kontrolörlerimiz gözetiminde yapılarak, çalışma ve iş ortamına hazırlanır. Temizlik hizmetlerinin en zor uygulanabildiği endüstriyel alanlar, mekanik kir ve yağ temizliği konusunda, işinde uzman ekip ve etkili kimyasal desteği ile mümkündür. Göktem Temizlik Hizmetleri bu hususta da mevcut tecrübeleri ve referansları ile siz değerli dostlarımıza hizmet sunmaktan onur duyar.

Sanayi tipi endüstriyel temizlik hizmetimizde, kullanılacak olan tüm temizlik makinaları, ekipman ve temizlik kimyasalları firmamız tarafından temin edilir. Sanayi bölgelerimizde ki fabrika ve iş yerlerinin en çok talep de bulunduğu zemin temizliği, zeminin kirliliği önceden keşif yapılarak ne tür kimyasal kullanılacağı tespit edilir. Uygun personel sayısı ile, doğru kimyasal kullanılarak zemin yıkama otomatı ile zeminler ağır yağ, kirlerden arındırılır.

Sanayi tipi endüstriyel temizlik hizmeti ile fabrikaların ve iş yerlerin genel temizliklerinde, atölye temizliklerinde sizde Göktem Temizlik Şirketini arayın çözüm ortağınız olalım. İletişeme geçmek için https://goktemtemizlik.com/iletisim/  sayafımızı ziyaret edin.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın