Göktem Temizlik Hemen Ara

Site, Blok, Lojman Temizliği

Metropol yaşamın en önemli parçası olan toplu ikamet alanları ( Site, Blok, Plaza, Lojman, Apartman, vb. ) özellikle ortak kullanım alanları yeterince hijyenik tutulamaz ve düzenli temizlenmez ise başta solunum ve temas yolu ile olmak üzere bir çok bulaşıcı hastalığa adeta davetiye çıkarırlar. Göktem Temizlik Hizmetleri olarak bu tür toplu ikamet alanlarında Full-time, ( bordrolu sürekli temizlik hizmetleri personeli ) Partt-time ( günün belli saatleri, haftanın belli günleri ) ve detaylı genel temizlik hizmetleri ( haftada, on beş günde veya ayda bir seferlik ) olmak üzere hizmet talep edilen alanın gereksinimleri doğrultusunda projelendirilerek temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Site, Blok, Lojman temizliği hizmetinde, hizmet verilecek yaşam alanların keşifi yapılır. Site yönetimi veya yönetici ile masaya oturularak, ne gibi hizmetler talep ediliyor, mesai saatleri, kaç personelin çalışacağı ve diğer detaylar belirlenip karşılıklı mutabakata varılarak senelik olarak karşılıklı sözleşme imzalanır. Personelin  bütün özlük hakları firmamıza aittir. Beylikdüzü bölgesinde birçok sitenin var olması, site yönetimlerinin talepleri doğrultusunda, hizmetlerimizi yoğunlaştırmakta.

Sizlerin de bu konuda temizlik hizmeti ihtiyacınız var ise hemen bizleri arayın. Bizde size kendimizden bahsedelim ne gibi çözümler getirebiliriz bunları konuşalım.

    Hemen Randevu Alın