Göktem Temizlik Hemen Ara

Villa Temizliği

Göktem Temizlik Hizmetleri, temizlik sektöründe uzun yıllardır bölgesinde hizmet veren profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , en iyi hizmeti verebilmek için kendini ve altyapısını sürekli geliştirip sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmet %100 müşteri memnuniyeti ve garantilidir. Villa temizliği, müşterilerimizin isteği doğrultusunda kullanılmakta olan,kiracısı çıkmış veya inşaat sonrası/tadilat sonrası temizliği firmamız tarafından, sizin belirleyeceğiniz tarih ve zamanlarda randevu alınarak, doğru sayıda personel temini yapılarak temizlik hizmeti gerçekleşir. Temizlik esansında kullanacağımız temizlik malzemeleri ve kimyasalları sayesinde villanız da hijyenik bir ortam, ferah bir nefes alacak kadar temiz bir ortama sahip olacaksınız. İnşaat sonrası villa temizliği yaparken villanızı dip köşe temizlemekteyiz. Temizlik hizmetimiz bittikten sonra eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Kullanılan temizlik kimyasalları, yüzeylere zarar vermeyen, hangi kimyasalın nerede kullanılacağını bilen bilinçli personeller ile uygulama yapılmakta olup, malınıza zarar vermek değil, ortamları daha temiz kullanılabilir hale getirebilmektir. Villa temizliği ayrı bir profesyonellik ister, villanızın temizliğini  amatör, temizlik bilmeyen kişilere yaptırmaktan kaçının.

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak, villanızı bölgenin en iyi temizlik şirketine, en çok tavsiye edilen temizlik şirketine Göktem Temizlik Hizmetlerine emanet edin. Metrekare sınırlaması olmaksızın, villanızı tertemiz, pırıl pırıl yapalım.

Villa temizliği konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, blog sayfamızda Villa Temizliği Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Hemen randevu almak için tel: 02128533388 arayın.

    Call Now ButtonHemen Randevu Alın